Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz, hogy a lányoknak...

Tényleg igaz, hogy a lányoknak csak a magas vékony fiúk jönnek be az alacsony vékonyak meg az alacsony lányoknak sem kellenek vagy ez csak valami városi legenda?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Kezdenek már nagyon fárasztóak lenni ezek a kérdések.
2014. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én kifejezetten nem szeretem a magas vékony pasikat.
2014. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem mindegy, csak alacsonyabb ne legyen nálam, szóval min. kell lennie 175-nek. És a magasság csak egyetlen tényező a sok közül... ha kicsit alacsonyabb, mégis megfog benne valami, akkor ez sem kizáró ok.
2014. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én alacsony lány vagyok, azt elvárom, hogy a fiú legalább egy kicsit legyen magasabb nálam, de akkor ne legyen pálcikavékony.. vagyis ha már alacsony, legyen izmos, de ne túlságosan, csak hogy férfinak tudjam tekinteni. Ha túl magas, akkor nem érzem magam jól mellette. De egyébként ha belsőleg és stílusilag meg tud fogni, akkor teljesen mindegy, hogy magas vagy alacsony.
2014. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én magas vékonyként nem kellek senkinek....
2014. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Nagyjából 10-15 centi a fiú javára a kellemes különbség.

170 centi vagyok, akart velem járni 210 centi pasi, köszi nem, nekem ő már túl magas volt, majd kitört a nyakam akkor is, ha csak szimplán az arcára akartam nézni séta közben.

De van olyan 156 centis ismerősöm, aki direkt a 190 centis pasikat hajtja és a pasik jól ki is beszélik (hogy pont jó magasságban van a feje, hogy állva is le tudja sz..ni).

De ha egyszer épp az óriásba zúg bele a törpe mit lehet tenni..

2014. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmilyen vékony fiú nem jön be :(
2014. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!