Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti meghívnátok egy csendes...

Ti meghívnátok egy csendes srácot a bulitokba?

Figyelt kérdés

Végzősök vagyunk középsuliban.

Suliban nagyon visszafogott vagyok, a pár fiú haveromon kívül csak akkor szólok másokhoz, ha muszáj.

Ettől függetlenül kilencediktől kezdve szinte az összes osztálybulira, házibulira, kocsmázásra, összejövetelre elmentem. Túlnyomórészt az alkohol kicsit feloldott és ha nem is igazán elmélyültem beszélgettem az emberekkel, de hülyéskedtem velük, tehát segítettem "csinálni a hangulatot". Persze, volt ritkán, hogy még buliban sem sikerült feloldódnom, de ott voltam, vittem mindig valamit és legalább a pár barátommal eldumálgattam/hallgattam a dumálásukat.


Igazából ahogy telik az idő, úgy lesz egyre több osztálytárs által rendezett buli, ahova a haverjaimat meghívják (mindenkit), de engem nem.


Ez már csak azért is rosszul esik, mert van 1-2 barátom, akik hasonlóak hozzám. Sőt, van aki még nálam is visszahúzódóbb, és mégis mindenhova elhívják, pedig még nálam is kevesebbet tesz hozzá a bulihoz és az osztályhoz.


A haverjaim sem igazán tudják az okát ennek, meghívatni magam nem szeretem sehova, mert az még megalázóbb.


Őszintén megmondva az utóbbi pár ilyen előttem titokban tartott buli után már teljesen elment a kedvem az ilyesmiktől, tehát ha meghívnának se mennék el, de azért elég tré.


17/F


Szerintetek?


2017. szept. 14. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Nem nagyon tehetsz semmit. Ha nem hívnak meg, akkor nem hívnak meg, ez van. Ha esetleg mégis meghívnak, akkor menj el, mert ha nem mész, tuti, hogy nem fognak meghívni újra.


A problémádat az idő úgyis hamarosan megoldja. Még egy év, leérettségiztek és utána úgyis mindenkinek másfele fog fordulni az élete. Ha egyetemre mész majd, teljesen új emberekkel ismerkedsz majd meg, a bulilehetőségek száma kb. végtelen lesz, a mostani osztálytársaid nagy részével meg nem fogod tartani a kapcsolatot úgysem.

2017. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!