Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mondtátok már meg a vélemén...

Ti mondtátok már meg a véleményeteket bunkóskodó boltosnak, pénztárosnak vagy jegykezelőnek?

Figyelt kérdés
Külföldön élőként még inkább szembetűnik a dolog hazalátogatásokkor. Flegmák, türelmetlenek, nem képesek normál stílusban válaszolni kérdésre. (Kinek nem inge, ne vegye fel!) Egyik "kedvenc" közelmúltbeli esetem, mikor péksüteményesbódéban a csajszi egyenesen lehordott, mert hogy csak egy félliteres üdítőt kértem, semmi mást. vagy élményfürdőben nem jól tartottam oda a beléptető ketyerét, és az őr elég tahó stílusban mutatta meg, hogy kell. Néha kedvem lenne megszólalni, hogy "Látszik, hogy Magyarországon vagyok!". Veletek esett már meg, hogy helyreraktatok egy ilyesmi személyt egy kicsit? Ha igen, mit reagált?
2016. nov. 28. 07:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kallernak igen. Majdnem leszállított. A kallerek sokszor pcsfejek, ráadásul simlisek, így aztán ha erre felhívod a figyelmét, akkor megsértődik. Hivatalos személy, nem érdemes belekötni.
aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21: Hogy történt? Mi volt a konfliktus forrása?
aug. 4. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!