Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amióta terhes lettem és...

Amióta terhes lettem és mégszületett a babám, miért félek elég sokmindentől?

Figyelt kérdés

Vagy inkább lehetne úgy is mondani, hogy tartok olyan dolgoktól, amiktől eddig nem. Pl. én lovaglok, van is lovam. Régebben nem érdekelt, hogy épp milyen lóra ülök, vagy milyen rég nem ment az a ló. Szőrény simán kimentem terepre. Most meg valamelyik nap a saját lovamra óckodva ültem fel.

Meg eddig a párom mellet se féltem a kocsiban, de ha épp olyan van, hát nem épp nyugodtan ülök mellette.Sőt, én is vakmerőbben vezettem, aztán meg 80nál többel mostanság nem megyek.

És még sorolhatnám a dolgokat.

Egy kicsit rossz ez így. Remélem majd visszakapom a régi őnmagam.



#félelem #Emberitermészetek
2016. jún. 19. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Van tipped?
2016. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szülés után megváltozik egy kicsit az anya "természete", hisz egy nem mindenapi dolgom esett keresztül.

Biológia órákon tanultuk, az oxitocin (Endokrin rendszer) szülés után 8 nap a legmagasabb a szervezetben. Akkor az anya kicsit hisztérikussá válik, majd fokozatosa, napról napra kicsit meg is változik.

Maga a biológia tanárnőnk is mesélt egy csomó ilyet, ő még el is felejtett dolgokat, amit a szülésre "fogta".

Szerintem idővel visszajön a régi éned, csak idő kérdése.

És egyébként anyuka révén jobban is odafigyelsz a dolgokra, mert most több mindenre kell figyelj.

2016. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!