Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak elnyomva, avagy...

Miért vannak elnyomva, avagy miért érzik elnyomva magukat a molett lányok/nők?

Figyelt kérdés

Egy kis filó témát szeretnék feldobni, mert tényleg nem értem ezt az egészet. Egyre több helyen tapasztalom ezt.

A molett lányok dagadtnak vannak bélyegezve, ezzel együtt rondának, stb. Miért van ez?

Szerény véleményem szerint nincs szebb egy teltebb lánynál, nincs szebb annál, mikor domborodik a teste itt-ott. Arcra is sokkal szebbek és cukibbak tudnak lenni. Na meg a sablon szöveg: "van mit fogni rajtuk".

Nyilván nem azokra gondolok, akik elhanyagolják magukat, és nem képesek megpróbálni azt, hogy esetleg szépek legyenek. De valószínűleg ők pont hogy amiatt csinálják ezt, ami épp a téma: el vannak nyomva és megbélyegezve minden hülyeséggel. Pedig pont nekik kéne a legbüszkébbeknek lenniük a testükre, nem a sovány, "elsőszélelfújja" csajoknak.

Nektek mi a véleményetek?



2015. nov. 23. 23:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én is odavagyok az enyhén telt nőkért. Mindenhol egy kicsit több, szépen arányosan elosztva, nincs is annál jobb szerintem. :)

Én is azt mondom, hogy fontos, hogy legyen mit fogni egy nőn.

És igen, én is elég sok szép teltebb csajt látok úton-útfélen, szívesen le is szólítanám őket, csak félek a visszautasítástól, mivel én vékony pasi vagyok /54 kg/... :S

2015. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!