Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nem érzitek ennyi k**a...

Lányok nem érzitek ennyi k**a lánygyerek mellett elnyomva magatokat? Mert úgy látom mai pasiknak ez jön be! Ami nagyon elszomorító! Mi akik természetesek vagyunk, nem 1kg sminkel meg hosszú csillogó hajjal járunk már soha nem leszünk jók?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A k*rvákat dugják, a nem k*rvákat pedig feleségül veszik. Ennyi.
2014. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem elnyomva, inkább hülyén. Tegyük fel megállok a zebránál, mellettem megáll egy 16 éves csitri, kint a p*csája olyan rövid a gatyája, mindene kipakolva elől, 20 kiló smink stb. Hát... olyan csaj mellett én éreztem magam 16 éves kinézetűnek, ő meg kinézett 20-nak mellettem. (Amúgy 22 vagyok).
2014. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát igen ismerős! :( de ügye vannak még normális fiúk akiknek nem ez az ideál?
2014. aug. 2. 20:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak! Csak jóval kevesebben, mint a felszínes f**zok. Hidd el, megéri várni.
2014. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pedig minden fiú ilyen! :( mindegyiknek csak az ilyen "mű" nők jönnek be! :( én meg azokhoz képest ronda vagyok! :(
2014. aug. 2. 20:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy hozzájuk képest ronda. :D Nekem a k*rvák k*rvára nem jönnek be.. :D ÉS egyszer találsz egy srácot, aki teljes szívből szeret, megbecsül, és neki te leszel a legszebb!:) 19f
2014. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy! Honnan tudod hogy nem vagyok ronda? Pedig az vagyok! :(
2014. aug. 2. 20:52
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem!

Rohadtul nem akarok beképzeltnek tűnni (amúgy sem vagyok az), de tisztában vagyok vele hogy jól összehoztak a szüleim. Szép az arcom és jó az alakom. De sz@rt sem ér az egész :D Ugyanis nem sminkelem magam, nem rakom ki a melleim, nem járok 15 centis magassarkúba, és két számmal kisebb nadrágba...

Eredmény: A korombeliek észre se vennek (mondhatni lesz@rnak). De lehet jó ez így és megkímélem magam pár csalódástól :)

Az a baj hogy a fiúknak csak a szexen jár az esze, az, hogy egy lány normális legyen mellékes...

Engem pl. csak az idősebb pasik vesznek észre. Pont azért, mert nem öltözöm r.bancnak. Hidd el, lehet jobban jársz egy olyan pasival aki nem egy adonisz, de legalább tiszteli a nőket és tiszta szívből szeret :)

17L

2014. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Nagyon arik vagytok! :( de nem tudom nagyon el vagyok keseredve:( úgy érzem hogy bűn ronda vagyok! :(
2014. aug. 2. 21:01
 10/18 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem, de ilyenkor ne a negatív tulajdonságaidat vedd figyelembe... Ülj be a kádba, szépítkezz, és felejtsd el ezt a hülyeséget. :)
2014. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!