Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nem érzitek ennyi k**a...

Lányok nem érzitek ennyi k**a lánygyerek mellett elnyomva magatokat? Mert úgy látom mai pasiknak ez jön be! Ami nagyon elszomorító! Mi akik természetesek vagyunk, nem 1kg sminkel meg hosszú csillogó hajjal járunk már soha nem leszünk jók?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 20:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Szoktam szépítkezni de nem viszem túlzásba! Bár szerintem én már vasalt hajjal,anélkül vagy sminkel is ronda vagyok! De vannak ezek a tipikus szép lányok nekik nincs min panaszkodni! :(
2014. aug. 2. 21:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs én ffi vagyok, de nekem bejönnek az egyszerű szép lányok a szolidak, de szép, igényes lányok, jó lenne ilyen társ, bárki.
2014. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarnak a kiló sminkes csajok, ha nekik így jó hát hajrá. Ők bejönnek a hasonló felszínes pasiknak, legyenek boldogok együtt. Nekem meg úgyis az értelmes pasik kellenek, azok meg nem a qrvákra buknak. Van barátom, kedves, rendes, okos srác, frászt kap a műcsajoktól.
2014. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 25 éves, anno nekem sem volt jó érzés. De aztán rájöttem, hogy nem feltétlenül velem van a baj. Az igazság az, hogy a tinisrácok nagy része (nem az összes, vannak kivételek) nagyon éretlen, és dúlnak bennük a hormonok, a farkuk irányítja őket. Nyilván nagyobb kereslet van egy buta, felszínes libára, aki ráadásul úgy is néz ki, mint akit akár aznap este megkaphat - kilógó mell, télen p.csavillantó miniszoknya, erős smink. Ráadásul az egész generálja magát, hogy az önbizalomhiányos csajok nem gondolnak bele, hogy ez ezért van, hanem azt hiszi, Jucikát azért fűzi ennyi fiú, mert milyen szép meg milyen vagány, így Jucika menő státuszt vesz fel az osztályban, a srácok meg nyilván a menő csajt akárják, hogy ők is menők legyenek...


De nyugi, ti is találtok magatoknak párt, és valószínűleg jobb barát-alapanyagot is. Maximum nem próbálkozik be nálatok napi 3 pasi, és lehet, hogy pár évvel később fut be az életetekbe a párkapcsolat.

2014. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz! Csak zavaró hogy mindendenki kinézet alapján itélkezik! :\
2014. aug. 3. 10:50
 16/18 anonim ***** válasza:

A második válaszoló mintha szívemből szólt volna. Én 21 éves vagyok, de engem pl folyamatosan 16 évesnek néznek. Ez a kérdés és a válaszok döbbentettek rá, hogy talán pont azért, mert a valódi 16 évesek úgy néznek ki a tonna sminkkel meg mindennel együtt, mint egy 20 éves, én meg a kevéske sminkkel meg mert felöltözök normálisan, hozzájuk képest fiatalabbnak tűnök. Na de lényegében osztom az előttem hozzászólók válaszát.

Én a saját életemből azt tapasztaltam, hogy semmivel sem jobb, ha feltűnő személyiség vagy, vagy olyan, mint ők. 16 éves koromban szerettem volna én is középpontba kerülni és menő lenni, elértem a semmiből, hogy az legyek, aztán egy nap rájöttem, hogy semmit nem érek vele. Hamis barátok, hamis szerelmek, sőt én magam is hamis személy voltam, mert nem adtam önmagam. Ki is beszéltek, nem érte meg. Most már egy teljesen átlagos lány vagyok. Nem ír rám naponta 5 srác és nem tesznek többen is ajánlatot, hogy járjak velük, de nem is hiányzik, mert az én korombeliek és a tőlem fiatalabbakat nem érdeklik az ilyen átlagos lányok. Nagyon nehéz kivételt találni, olyat aki normális is és mellé még tetszik is. Nekem az idő múlásával szerencsére az ízlésem is változott és már nm jönnek be ezek a swag yolo páwa fiúk, hanem több, mint jó az átlagos :)

De az meg annyira jól tud esni, hogy a tőlem egy két évvel idősebbek meg ezekhez képest mennyire normálisak és tudnak engem értékelni, pedig én sem vagyok egy szépség, még is meg szoktak dicsérni és náluk a dicséret nem feltétlenül abból áll, hogy jó a melled, jó a se.gged, dugnálak...

2014. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) hát remélem én is el jutok arra a szintre mikor elfogadom magam és azt tudom mondani de jól nézek ki! :) csak hát megesz néha a méreg miért nem tudtam szuper külsővel születni!
2014. aug. 3. 18:11
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze én is így vagyok, hogy az önbizalmam a béka seg.ge alá megy amikor az általad említett lányokkal, akik esetleg szépek is szembetalálom magam, mert igazából sok szép lány van, csak kár, hogy ennyire elrontják magukat. De aztán azzal nyugtatom magam, hogy oké, lehet, hogy ezekért a lányokért fejenként 20-30-40 pasi rajong a saját korosztályukból, vagy éppen idősebbek is, de az felbecsülhetetlen, amikor rám néznek és nem egy csupa fej, sminkpalettát látnak, kedvesen mosolyognak és amikor elkezdünk beszélgetni akkor rájönnek, hogy aranyos és jó fej vagyok :D Persze ezt ők mondják, nem tudom valóban így van-e. Én egy boltban dolgozok és sokan megdicsérnek, szeretik, hogy mosolygós vagyok, szépnek tartják a mosolyom, szemem. Vannak emberek, akikben ez megmarad és egyre jobban érdekli őket a lány egy idő után. Azt hiszem ezt hívják kisugárzásnak, és azon múlik. Vannak akiket tudat alatt annyira meg fog a másik személy a kisugárzásával, hogy még ha nem is az esete, akkor is rajta fog járni az esze és nem tud tőle szabadulni.


Nekem sincs önbizalmam a külsőmmel kapcsolatban, de kaptam bókokat, megtanultam elfogadni és a szavak megadták nekem a kellő önbecsülést. Te is tanuld meg elfogadni, ha valaki azt mondja, hogy szép vagy, ne az legyen az első reakciód, hogy nem vagyok az. Köszönd meg! :)


Szóval elfogadás, kisugárzás és ne is foglalkozz ezekkel a lányokkal!

2014. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!