Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság a fiatalokat mennyire...

Manapság a fiatalokat mennyire érdekli a politika általában?

Figyelt kérdés
Szoktak róla beszélgetni is?
2015. nov. 16. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk róla néha beszélni suliban, de engem személy szerint annyira nem érdekel. Én leginkább "elzárkózom" előle, én nem igazán szeretek róla beszélni. De van aki igen és így átlagosan szoktunk róla beszélni valamennyit.

16/l

2015. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimálisan. Kb szarnak bele,vagy azt mondják hogy minden párt egyforma tolvaj.
2015. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: mert nem egyformán tolvaj? Amugy engem erdekel a politika. Viszont a jirkozlesen itthon sirok. Borzalmasan felidegesit hogy az alfahir, kuruc fele moslekok rasszisták, az index es 444 meg kreten libsi oldal. Ninvs objektivitas
2015. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akik foglalkoznak vele, azok szélsőségekben gondolkodnak. Pl ha azt mondom, hogy azért biztos van rendes ember a menekültek közt, akkor jön a "te rohadt liberalista" megjegyzés. Ha azt mondom, hogy cigánybűnözés, egyből náci jobbikos vagyok. Ezért nem is szeretek ilyenekről beszélni, mert nem magáról a politikáról van szó, hanem egy-egy pártot istenítenek vagy ócsárolnak.
2015. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Utolsó: mert nem egyformán tolvaj? Amugy engem erdekel a politika. Viszont a jirkozlesen itthon sirok. Borzalmasan felidegesit hogy az alfahir, kuruc fele moslekok rasszisták, az index es 444 meg kreten libsi oldal. Ninvs objektivitas"


olvasd a rasszistákat és a libsiket és akkor valamennyire kiegyensúlyozott képet kapsz

2015. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Firedoom ***** válasza:
Hidegen hagy 18/f
2015. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
negatív tapasztalatok révén, és amiatt, hogy minimális ráhatásom van a történtekre + nagyon erősen érzem, hogy mennyire manipulálhatók az emberek körülöttem, ezért nem tud érdekelni
2015. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és inkább világpolitikával, történelemmel és szakosodott politikával foglalkozom (gazdaságpolitika, védelempolitika a favorit, sajnos most van miről beszélgetni).

Országunk belpolitikáival ritkán, alkalomadtán vállalkozom foglalatoskodni.

Természetesen véleménynyilvánításom csak akkor van, ha van mögötte ismeret is.

2015. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki számít fiatalnak? :-)

Engem érdekel, követem az eseményeket, tisztában vagyok a dolgokkal.

21L

2015. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!