Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értem a mai fiatalokat?

Miért nem értem a mai fiatalokat?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgokat tapasztalok mostanában az interneten, utcán,szórakozó helyeken. Nem vagyok én sem valami húúú de nagyon öreg 24 éves vagyok. De nem tudom felfogni, hogyan válltoztak meg ennyire a nézetek, öltözködési stílusok vagy csak egy normális megjelenés.
2015. aug. 13. 03:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Akkor egy kicsit fejtsd ki magad hosszabban, mesélj a tapasztalataidról, a dilemmádról, a kiábrándultságodról tökömtudjamiről, és akkor még reagálni is tudok ;D
2015. aug. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor ránézek egy srácra, és úgy néz ki mint egy csaj szerintem elég nagy kiábrándultság :D
2015. aug. 13. 03:28
 3/11 anonim válasza:

Haha, jólvan ez érthető :D.. mindig jót tesz az önbecsülésemnek ha lehúzzák az ecsethajú cicafiúkat, a mélyen kivágott pólóiknál fogva :D:D

De szerintem ez azért nem annyira új keletű dolog

2015. aug. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem újkeletű de azt hittem ez is elmúlik majd mint sok más ehhez hasonló divat irányzat :D De mint észrevettem inkább továbbfejlődik.
2015. aug. 13. 03:35
 5/11 anonim válasza:
Hát figyelj.. lehet hogy igazad van, de szerintem az "átlag" nem ilyen. Én elhiszem hogy vonzó az hogy ha látszik valakin h foglalkozik a testével... de ez inkább a magamutogatásról szól és ezt is ki kell nőni :D
2015. aug. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes fomája a megnyilvánulásnak az tuti. De hát ilyen a világ lehet igazad van majd kinövik :) Remélem elég hamar :D
2015. aug. 13. 03:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kiábrándító, nő vagyok, és így lehánynám az ilyeneket.
2015. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irritál pl hogy fel van hajtogatva a szűk nadrágocskája szára.
2015. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad megérteni őket?
2015. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azért nem érted őket, mert öreg vagy, hanem azért, mert elkönyvelted magadnak, hogy mennyire gázosak ezek a mai fiatalok.

Mindig ezekről a lányos fiúkkal jön mindenki; én ritkán látok olyan fiút, aki tényleg csajosan néz ki. Ellenben 10 éve, amikor bejött az emo divat, akkor sokkal bajosabb volt eldönteni, hogy a stílus mely képviselője mit rejteget a nadrágjában. És mi lett velük? Kinőtték, elvégezték a sulit, most nyilván dolgoznak, talán már házasok is. Nyilvánvaló, hogy a mostani tinik is ki fogják ezt nőni, addig meg csináljanak, amit akarnak.

Korban inkább hozzád állok közelebb, mint a kamaszokhoz, de emlékszek, én is voltam fiatal, akkor én is megbotránkoztató "mai fiatal" voltam. Valószínűleg te is, meg a válaszolók is voltak "mai fiatalok", csak az már el lett felejtve.

2015. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!