Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hagyjuk, hogy mérgezzék...

Miért hagyjuk, hogy mérgezzék agyilag tudatosan a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Tegnap nézegettem kisebb flash-es online játékok után. Ott volt olyan is, hogy egy nőt fel kellett öltöztetni márkás ruhába, cipőbe.


Meg tetoválós játék is volt, hogy ki kellett tetoválni mintákból egy kezet. Ezek mind gyerek játékok voltak, kb. 6-12 éveseknek való játékok. (Csak kíváncsiságból néztem meg egyébként).


Az én véleményem az, hogy most ezeket kipróbálják a gyerekek, aztán később ők is emiatt fényképezik magukat a tükörben, 9 évesen könyörögnek, hogy kell nekem olyan mintás cucc, ami baromi drága mellékesen. A szülő persze megveszi. És ezek a játékok miatt csináltatnak maguknak idejekorán igazi tetoválást.


Egy bevásárló központos hirdető újságban a gyerekeknek márkás Convers tornacipőket ajánlanak, és Hannah Montana-s tolltartókat, iskolatáskát.


Aztán tényleg csodálkozunk, hogy emiatt fényképezik magukat Hannah Montanás pólóban, Justin Beaber-es zenére rázzák a feneküket.


Tudatosan rontsák el a gyerekeket a világban.



2013. aug. 23. 19:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Az okostelefont még nem említettem. Szinte tolják az ember orra alá a médiában. Sugallva: Kötelező megvenni.


Van egy olyan érzésem, hogy tényleg kötelező lesz mindenkinek az ilyen telefon pár év múlva.

2013. aug. 23. 19:31
 2/16 A kérdező kommentje:
Idősebb emberekre is hatnak a reklámaikkal, cuccaikkal, de legalább a gyerekeket hagynák ki ebből a "játékukból", mert nekik még fejlődniük kell a normális irányba, nem abba az irányba, amerre ők viszik.
2013. aug. 23. 19:40
 3/16 anonim válasza:
100%
én meg pont úgy vettem észre, hogy kezdenek ezek ellen lázadni. rengeteg blogon és lapon olvastam már vissza, hogy a reklám átmossa az agyad, stb. szóval vannak akik ellene vannak.
2013. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is játszottunk ilyen fajta játékokkal kisebb korunkban. De ha egy gyerek tisztában van az ő szintjén a világ dolgaival, akkor különbséget tud tenni. Ennyi erővel tiltsuk be a Barbi babákat, mert olyan női képet festenek a kislányok elé, ami természetellenes, és ettől meg fogják később műttetni a mellüket meg anorexiásak lesznek... nem tilthatsz be mindent a gyerek körül. De beszélgethetsz vele, nevelheted és magától rá fog jönni, hogy nincs szüksége arra, hogy össze legyen firkálva a bőre.
2013. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Menj egy kicsit csillagászkodni, az majd megnyugtat. Vagy ha nem, akkor hallgass egy kis komolyzenét és elmélkedj azon milyen tökéletes ember is vagy.
2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vaagy még mehetsz egy mobilos boltba is kezedbe venni életed első okostelefonját. Végre rájönnél, hogy felnőtt emberek azt munkára használják és nem pedig egy egészséges jövőt fenyegető, sátántól való, kamaszfényképező eszköz.
2013. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindig így volt, Az őrült látja, érti a dolgok lényegét, míg a vakok nem!


A vakokat elvakította a média! Lásd, mi történik a világban, értds! Ne menj soha a média után, ne utánozz senkit közülük!

2013. aug. 23. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű más dolgokra kenni,de akit normálisan nevelnel,azt nem befolyásolja.
2013. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ok. Nézzük a kereszténység oldalát, azaz a hitet. Sok mindenért okolható, rengeteg káosz is az "igaz" hit, avagy isten hitére írható. Isten, sem sátán nem létezik. Sem, mint hús-vér, sem mint, fény-energia formájában, ahogy azt a keresztények állítják.


A hitet azért találták ki, mert ezzel lehet az embereket a legjobban irányítani, és mozgatni. A hit FEGYVER!


A vöröskereszt, és a szeretetszolgálatok mind isten nevében cselekszenek, holott emberek simán összefoghatnának, hogy segítsenek a rászorulókon, akár ti, akár én. Ahhoz nem kell isten, hogy segítsünk a másikon.


A pápa nem tesz semmit, csak imádkozik a békéért állandóan, holott az sohasem jön el. Közben az emberek tovább gyilkolják egymást, háborúk vannak. A pápa csak a hit "csúcsa", hogy még hitelesebb legyen az egész. Mert a Vatikán is rengeteg dolgot rejteget, titkol, csak ez mind el van tusolva. Titkos levelek, amiket még fel sem bontottak.


A média a legnagyobb manipulátor, az egész közvetítő. De ott is a lényegek el vannak tusolva, csak a kiszínezett híreket adják le, akár az interneten, újságokban, rádiókban.


És mérgeznek bennünket, ez tény. Olyan adalékanyagok vannak az ennivalókban, aminek a fele rákot okoz, pl: E412-es.


Káosz lesz a jövőben! A gyerekek tükörben pózolása, amit a média tanított nekik, (minden gyerek így viselkedik szerte a világon) mert a trendi világuk úgy jött be, mint anno a new wave, vagy a szinti pop zene. Ez a média számlájára írható, átvált egy egészen durvább világgá.

2013. aug. 24. 00:24
 10/16 A kérdező kommentje:

Az egyházhoz rengeteg ártatlan vérontás kötődik. Csak a múltba kell visszatekinteni.


Azért írom az egyházat, mert amit művelnek világszerte a gyerekek, azt, ha valóban egyház lenne, ezt nem hagyná, de mindez tovább fokozódik.

2013. aug. 24. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!