Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hagyjuk, hogy mérgezzék...

Miért hagyjuk, hogy mérgezzék agyilag tudatosan a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Tegnap nézegettem kisebb flash-es online játékok után. Ott volt olyan is, hogy egy nőt fel kellett öltöztetni márkás ruhába, cipőbe.


Meg tetoválós játék is volt, hogy ki kellett tetoválni mintákból egy kezet. Ezek mind gyerek játékok voltak, kb. 6-12 éveseknek való játékok. (Csak kíváncsiságból néztem meg egyébként).


Az én véleményem az, hogy most ezeket kipróbálják a gyerekek, aztán később ők is emiatt fényképezik magukat a tükörben, 9 évesen könyörögnek, hogy kell nekem olyan mintás cucc, ami baromi drága mellékesen. A szülő persze megveszi. És ezek a játékok miatt csináltatnak maguknak idejekorán igazi tetoválást.


Egy bevásárló központos hirdető újságban a gyerekeknek márkás Convers tornacipőket ajánlanak, és Hannah Montana-s tolltartókat, iskolatáskát.


Aztán tényleg csodálkozunk, hogy emiatt fényképezik magukat Hannah Montanás pólóban, Justin Beaber-es zenére rázzák a feneküket.


Tudatosan rontsák el a gyerekeket a világban.



2013. aug. 23. 19:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem van egy előérzetem egy megérzésem, hogy itt lesz, készülődik valami ebben a nagy világban. De az nem lesz jó! Igaz, egész idő alatt, míg a föld létezik, sohasem volt jó, de ez most valami különleges lesz, káosz-káosz hátán.
2013. aug. 24. 00:51
 12/16 A kérdező kommentje:

1. A médiában soha ne bízz!


2. Itt valami készül a világban! Egyetemes káosz lesz! A nyakamat teszem rá, tűzbe is teszem a kezem ezért!

2013. aug. 24. 01:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Erdekesnek indult a kerdes/felelet, aztan az istenes resznel mar majdnem feladtam, de eszembe jutott valami:


az uncsitesommal titokban anno olyan "commodore" szamitogepes jatekkal jatszottunk, amivel egy not kellett onkielegiteni. (en lany vagyok, o fiu)

A joystick-ot rangattad jobbra balra, minel gyorsabban es minel hamarabb ment el a no annal tobb pontot kaptal.


Igy felnott fejjel visszagondolva baromi beteg egy jatek, de se belolem se belole nem lett beteg/molesztalos/lehuto/qrvalkodo/semmirekello ember. Abban a korban jutottunk hozza ehhez a jatekhoz, hogy kulonbseget tudtunk tenni a dolgok kozott es nem volt rank negativ hatassal (talan azt leszamitva, hogy lilara rohogtuk magunkat).


A csaladi legkor, a szulokkel valo kapcsolat es a neveltetes a fontos. Minden mas, a kulvilagbol erkezo behatas, masodlagos!

2013. aug. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked elmentek otthonról. Ez nem blog, ha a saját világmegváltó elmélkedésed akarod emberek elé dobni, akkor nem jó helyen jársz. Itt az emberek kérdezni szoktak, amire választ várnak, te meg naponta teszed fel ugyanazt a kérdést és elmélkedsz a világfájdalmadon magadban. Vedd már észre magad.
2013. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

a francokat már az egésy a pénzről szól. azért vannak ilyen játékok és okostelefonok stb. mert a cégeknek megéri, és leszarják nagyivben a vásárlókat, a játékokra meg a filmekre van egy korhatár, amire nem véletlenül van 1 külön törvény


és ha nem teszik az amit a mai fiatalok csinálnak abba gondoljatok bele h a te szüleid se nézték jó szemmel h mindnekivel táncoltál stb.


a hsz-eidhez annyit fűznék hozzá h nem mérgő semmi, arra sem randomban irogatják rá az ajánlott napi tápértéket, hanem mert nagyobb mennyiség fogyasztása esetén egészségtelen, ha meg vmi tényleg rákot okozna azt már rég betiltották volna


a vallásnak semmi köze ezekhez, nem is kellett volna felhozni. nincsen nagy szerepe a mai világban mert európa népessége nagy részben már ateista, persze iskolákban nem tanitják mert az adatok szerint kersztények és ortodoxok lakják európát, de bárkit kérdezel a világ teremtéséről senki sem hozza majd szóba a bibliát


qrvára elegem van az olyan összeesküvés elméletekből amik arról szólnak h minden azért történik h befolyásoljanak minket, minden csak a pénzről szól.


a médiát meg nem kéne fikázni, itt se kennél ha nem lenne média, sokan azt gondolják h a médiának csak a reklámokat meg az internetet hivjuk de qrvára nem, amikor beszélsz vkivel az is a médiába tartozik, és erről ne oktasson ki senki, és leszarom ha azt mondjátok h még fiatal vagyok h felismerjem az ilyeneket mert tanulok ilyenekről az iskolában és a kor nem számit.


sok ember meg akarja váltani a világot de basszátok meg még azt sem tudjátok miről beszéltek


14/f

lehet hogy fiatal vagyok de rohadtul nem számit

2013. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az egyháznak nincs beleszólása a fiatalok életébe. Nem parancsolhatja meg,hogy ne pózolj a tükör előtt, mert ha valakinek ez a vágya,úgyis megteszi. Abból pedig nagyon elegem van,hogy mindenki általánosít. Igenis vannak még normális,okos fiatalok és gyerekek! Az pedig,hogy a hit átverés,és minek a sok rászoruló segítése... van akinek a hit ad erőt,és szerintem valamilyen szinten ez bejön,nem tudom hallottál-e a bevonzás törvényéről.Tapasztalatból mondom, hogy létezik.A rászorulók segítésével pedig ha nem foglalkoznának, akkor szinte senki se tenné meg. Persze lennének kivételek,de nagyon sokan meghalnának,éheznének. Még ígyis vannak ilyen esetek,nem is kevés. Utolsó válaszoló: értem, amit mondasz,én is tanultam médiát. De szerintem a legtöbb ember főleg általánosítva használja ezt a kifejezést.
2013. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!