Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg túlságosan nőietlen...

Tényleg túlságosan nőietlen vagyok, ha képes vagyok nyíltan beszélni a szexualitással kapcsolatos dolgokról?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és soha nem volt még barátom, nem is csókolóztam, és egyelőre nem is szeretnék kapcsolatot. Viszont képes vagyok nyíltan beszélni a szexualitással kapcsolatos dolgoktól, egyáltalán nem jövök zavarba ettől, de a barátaimat nagyon kiakasztja ez, és mindig mondják, hogy ne beszéljek így, meg legyek nőiesebb, pedig amúgy káromkodni szinte soha nem szoktam. Tényleg baj az, ha nem tekintek a szexualitásra úgy, mint valami rossz és bűnös dolog, amiről beszélni sem szabad? Ettől már komolyan fiúsnak számítok?
2015. nov. 5. 17:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
Ha a barátaid valamit kifogásolnak, ne tedd. Máskülönben, enyhén modva, bunkónak fognak tartani.
2015. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha egy 14 éves szüzi lány beszélne a szexualitásról, holott még nem is volt benne része, én azt gondolnám, hogy csak nagylánynak akar mutatkozni.
2015. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De nem arról van szó, hogy állandóan a szexualitásról beszélek, csak ha például valaki erről kezd beszélni, akkor nem fujjogok, meg egyszerűen nem tartom egy undorító tiltott dolognak a szexet...
2015. nov. 5. 17:29
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

Nem fiúsnak számítasz, de ha ez nem téma a baráti társaságodban és te állandóan szóba hozod (ráadásul úgy, hogy nem is a tapasztalataidat osztod meg) akkor zavarhatja őket.


Nem attól leszel felnőtt, hogy állandóan a szexről beszélsz. A felnőttek sem teszik ezt és ettől nem prűdek, vagy fiúsak, vagy akármilyen hülyeség.

2015. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De én nem beszélek állandóan a szexről. Néha feljön ez a téma a baráti társaságomban, de ők ilyenkor a szexszel kapcsolatos szavakat mindig valami mással helyettesítik, hogy "ne legyen olyan csúnya", én meg nem csinálom ezt, mert nagyon gyerekesnek érzem. De természetesen nem beszélünk folyton ilyenekről.
2015. nov. 5. 17:43
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
Inkább prolit mondanék. Csak a primitív, tanulatlan emberek szeretnek a szexről beszélgetni, miközben a többiek értik, hogy ez magánügy.
2015. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Csak picit érettebb vagy náluk. Ennyi. Majd isővel nekik is beszédtéma lesz.
2015. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2015. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor primitív és tanulatlan vagyok, de nekem a szex akkor sem számít rossz és visszataszító dolognak. De természetesen majd ha később szexuális életet fogok élni, azt nyilván nem fogom kitárgyalni a barátaimmal, mert nem tartozik másra.
2015. nov. 5. 19:06
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Sem a szexnek (sem a káromkodásnak) nincs köze az ember neméhez, nem leszel se "fiúsabb", se "lányosabb" ezektől. Van, akik kötetlenül tudnak a szexről diskurálni, másokat ez zavarba hoz. A barátaid a második kategóriába tartoznak és úgy próbálnak meg téged rávenni, hogy ne beszélj ilyenekről, hogy próbálják illetlennek beállítani a dolgot, pedig semmi illetlenség nincs ebben.
2015. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!