Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tehet fel 18 éven...

Miért nem tehet fel 18 éven aluli szexualítással kapcsolatos kérdést?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon már a 12-13 évesek is szexelnek és ők nem fogják megkérdezni a szülőket semmiről a témával kapcsolatban. Ez az oldal azért van, hogy bármit megkérdezhessenek az emberek. Akkor miért nem engedik nekik, hogy itt feltegyék a kérdésüket ezzel a témával kapcsolatban?

Ha van itt moderátor, megkérném, hogy írjon privát üzenetet és mesélje el nekem, hogy ez akkor miérr is van..



2013. szept. 19. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért.. Mobilról vagyok és siettem...
2013. szept. 19. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem itt, hanem minden médiában, különösen az online oldalakon – nemzetközi egyezmény, jogelv alapján kell korlátozni a fiatalkorúak hozzáférését ilyen tartalmakhoz.

Pont az ő védelmükben.

Még a kamaszok sincsenek teljesen tisztában az élet veszélyeivel, árnyoldalaival. Meggondolatlanul olyan infót adhatsz ki, amivel vissza lehet élni. Olyan tartalmat olvashatsz, mely károdra válhat.

2013. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudják,ki hány éves? Névtelen oldal,mindenkiről 0 infó,nem értem ,hogyan szűrik ki ,ki hány éves.... Max ha hülye a gyerek és kiírja,de az meg vessen magára
2013. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!