Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért van az velem,...

Vajon miért van az velem, hogy mindig minden akkor sikerül amikor már feladom?

Figyelt kérdés
Mindig ha úgy érzem, esélytelen, amikor már belenyugszom , hogy valami nem sikerül, akkor hirtelen felcsillan egy reménysugár, és sikerem lesz. Mintha a sors direkt szívatna, és ilyen mézesmadzagokkal visszarángat, hogy aztán ismét pofára essek. Legyen szó bármiről. Pl. egyetem mostanában nagyon nehezen ment, sok tanulás ellenére sorra buktam a zh-imat, belefáradtam, eljutottam arra a pontra, hogy feladom az egészet és nem tanulok semmit, erre a legutóbbi zh-m 0 tanulással 5-ös lett, mert pont olyat kérdeztek amit már régebbről tudtam. Vagy például nagyon tetszett egy lány, hónapokig udvaroltam neki, de nagyon elutasító volt velem, aztán valahogy kiábrándultam belőle, ráuntam, feladtam, és abbahagytam, erre ő maga kezdett el érdeklődni utánam, és hívott, találkozni akart velem ,meg utalásokat tett, hogy most épp jó lenne egy kapcsolat, de akkor nekem már nem volt kedvem vele összejönni.

2015. nov. 5. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát nem ironikus?
2015. nov. 5. 11:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Nálam mindig az van, hogy nagy szarba kerülök, pont amikor nem kellene aztán az utolsó utáni pillanatban valahogy csak sikerül visszahozni, aztán ami meg kérdéses volt, szó volt az simán megvan.

2015. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen logikus a válasz. Amíg erőből akarsz, az élet sem áll melléd, ilyen egyszerű ez.


[link]

2015. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Van kemény akarat, ami törik-szakad, és lágy,szelíd akarat. A különbség lényege, hogy honnan jön ez az akarat? Az 1. az egóból, hétköznapi tudatszinten,a 2. a tudatfelettiből...
2015. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hozzáállásod túl görcsös. Ugyanezt figyeltem meg a saját dolgaimnál is, csajozás, álláskeresés annak idején. Amint belefáradtam, és úgy álltam hozzá, hogy megint egy randi vagy megint egy interjú, rögtön sokkal meggyőzőbbé és kapósabbá váltam. Pedig egyik szitu sem olyan volt, hogy számomra mindegy lett volna, csak már nem görcsöltem rá, valahol egy folyamat részének tekintettem mindkettőt, nem "A Nagy Lehetőségnek", amit "meg kell ragadni, különben itt a világvége".
2015. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!