Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mármegint meg jőtt. Feladom...

Mármegint meg jőtt. Feladom egyűtt vagyunk jo időbe fenekem allatt párna . Mitől nem sikerűl?

Figyelt kérdés
azt mondják ne gondoljak rá de nem tudok.voltam uh 25mm tűszőm volt.mit csináljak nagyon el vagyok keseredvel és gyűlőlőm magyam.csődtőmeg vagyok.
2008. jún. 21. 18:38
 1/10 A kérdező kommentje:
closti kurán is tul vagyok.most kénne be venni az utolso adagot.3szor egyet.
2008. jún. 21. 18:40
 2/10 anonim ***** válasza:

nem vagy csődtömeg!sajnos a jó dolgokat nem adják ingyen, és meg kell érte szenvedni, de annál csodálatosabb lesz, ha sikerül:)mióta próbálkoztok?azt olvastam valahol, hogy 6 hónap után javasolt elmenni kivizsgálásra Neked is meg a párodnak is.Ne gondolj magadra negatívan, mert nem te tehetsz róla!és tényleg ne görcsölj rá, mert az neked se tesz jót, se a párodnak!szeressétek egymást szabadon, kötöttségek nélkül, és lehet, hogy pont akkor amikor legkevésbé várnád, elkezdődik benned egy új élet!:)

szorítok Nektek!

2008. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kőszike.másfél éve probálkozunk.január ota járumk dokihoz.clostit kapok azota.még van egy honapos kurám.utána a párom jőnn.vele gond van tudnak rajta segiteni?
2008. jún. 21. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy hosszú idő, nekünk 7 év után természetes úton sikerült, :))

Nem kell letenni róla, de ne görcsölj minden hónapban hogy megjön e vagy nem! Én aztán tényleg tudom.

2008. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és voltál orvosnál előtte?
2008. jún. 21. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:

hát ezt így nem tudom, de ha nincs olyan nagy gondja szerintem simán tudnak segíteni, azért ezen a téren (is) nagyon sokat fejlődött az orvostudomány!

egy ismerősöm 8(!) év után lett babás, rögtön ikrekkel, ma már 3 éves rosszcsontok:)

homeopátiás szereket nem próbáltatok ki még? lehet azok is segítenek(persze előtte kérdezd meg a dokidat)

szóvval tarts ki, szurkolok, hogy sikerüljön!

2008. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem 7 hónap után sikerült!!amikor nagyon akartam,soha nem jött össze,aztán feladtam,úgy voltam vele"lesz ami lesz"aztán lett:))Sok sikert kívánok!
2008. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is teljesen kivagyok. Mi is már 8 hónapja probálkozunk. Januárban elvetéltem 9-10 hetesen. Most végre késett, csináltam egy tesztet csütörtökön ami pozítiv lett, erre tegnap megjött!!!!!! Nagyon erősen megvan. Egyszerüen nem tudom mit csinálok rosszul. Már nagyon szeretnék babát.
2008. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi már 6 éve probálkozunk, volt több vetélésem. Évente mondtak valami új vizsgálatot amit elvégeztek és eddig minden rendben volt. Idén derült ki, hogy az egyik génemmel van gond és a progeszteron szintem is alacsony.

Szerencsére ezekre van megoldás.

Eddig a férjedet nem is vizsgálták? Nem szabad magadat vádolnod, de a férjedet se vádold. A nyáron probálj kikapcsolodni, kipihenni az eddigi kudarcokat és meglátod sikerülni fog. Én sem adtam fel, pedig már elmúltam 35 éves is. Mindig a babák választanak ezt tudnod kell.

2008. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia!Nekem is felirták a clostyt már 4 hóhapja szedem,kértük az orvost csináljon petevezeték átjárhatósági vizsgálatot,amit persze nem volt hajlandó megcsinálni!!!Felkerestünk egy másik orvost,természetesen megcsinálta.Kiderült mindkét petevezetékem elvan záródva.Jövő hónapra elő is vagyok jegyezve műtétre.(Feleslegesen szedette velem a doki a closztit)
2008. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!