Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért híztam meg, mert kell...

Azért híztam meg, mert kell egy kis párna a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
A fogantatáskor és utána kb 1-2 héttel felszedtem 4 kilót, csak úgy. Rengeteget ettem és nem bírtam nem enni, farkaséhség és nassolási vágy kínzott. Nem értettem miért. Nagyon vékony voltam, lehet, hogy ezért kellett így meghíznom, ez kellett a szervezetemnek??
2010. nov. 25. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem az sem világos hogy most terhes vagy vagy nem...
2010. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 eszo ***** válasza:
100%

szerintem terhes a kérdező..de úgy vélem nincs összefüggés a hízásod és a teherbeesés között..

ez nem a súlytól függ!


mindenesetre boldog babavárást!! :-)

2010. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tetszik a stílusod :( igen, babát várok, de a kérdés a teherbeeséssel inkább összefügg.
2010. nov. 25. 13:23
 4/17 A kérdező kommentje:
kommentem az első válaszolónak szólt.
2010. nov. 25. 13:24
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
a kérdésedben az szerepel hogy teherbeeséshez...ezért kérdeztem én egyébként iszonyú hülye vagyok számomra nem volt világos..bocsánatáért esedezem kedves kismama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
csak kérdeztem! ez most tényleg annyira bántó volt? nem értem...
2010. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 eszo ***** válasza:

szerintem nem volt bántó, és nem írta egyértelműen, hogy már babás..én is csak a megfogalmazásból gondoltam..de azt nem értem hogy függhetne össze a hízás a babával..mert ha ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki felszedne 3-4 kilót, aztán már jönne is a baba..


ez inkább véletlen lehetett!


de örülj kedves kérdező!

szerencse, hogy ilyen hamar összejött!

még1* sok boldogságot!

2010. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk valóban logikus az eszmefuttatás, fogantatás UTÁN hízott 4 kilót, mert ez kellett a fogantatáshoz, mert vékony lányoknak nehezebb teherbe esni. És így, hogy utána hízott, könnyebb volt korábban teherbeesnie.

74% te tényleg sötét vagy, ha nem érted. Bár teljesen számomra sem világos, én is hülye vagyok, mint te. Már ketten vagyunk, legalább.


A kérdezőnek, nem azért híztál, hanem mert eleresztetted magad és neki álltál zabálni, habár a terhesség nem jelenti azt, hogy bálnaméretűvé kell hízni. De ha így folytatod sikerülni fog, 2 hét alatt híztál 4 kilót, mások a 20-25 hét környékén tartanak ennyinél. Én 10-et híztam 40 hét alatt, úgyhogy fogd vissza magad, mert komoly problémáid is lehetnek az elhízásból (tudod magas vérnyomás, cukorbetegség...)

2010. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem baj. majd a két sötét fényt csinál az éjaszkában:-)
2010. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Anno amikor a fiammal voltam terhes kórosan sovány voltam,mindig ettem állandóan éhes voltam.Hiztam is vele 25 kg.ez volt 13éve!

Kislányom most 16hónapos,vele csak 7kg hiztam de kajára még csak gondolni sem birtam.Na ja és ezt a terhességet már jó "kis" súly felesleggel kezdtem!

Sokan nem is tudták,hogy terhes vagyok,azt hitték hiztam "kicsit".

Szerintem te is igy vagy ezzel és azért hiztál mert nagyon sovány vagy!

Azért vigyázz az evészettel,de amit megkívánsz azt edd meg csak a mértékre figyelj! Boldog babavárást kívánok neked!:-)

2010. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!