Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért híztam meg, mert kell...

Azért híztam meg, mert kell egy kis párna a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
A fogantatáskor és utána kb 1-2 héttel felszedtem 4 kilót, csak úgy. Rengeteget ettem és nem bírtam nem enni, farkaséhség és nassolási vágy kínzott. Nem értettem miért. Nagyon vékony voltam, lehet, hogy ezért kellett így meghíznom, ez kellett a szervezetemnek??
2010. nov. 25. 13:18
1 2
 11/17 eszo ***** válasza:

szerintem meg rosszul van megfogalmazva a kérdés..

kérdező:

nem úgy akartad írni, hogy azért sikerült teherbeesned most, mert szedtél magadra pár kg-t?!


én így értettem..lehet akkor én tévedek..

2010. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én értem a kérdést, ha nincs elírva :) szerintem teherbe esett/megfogant a kérdező és amint ez megtörtént elkezdte a szervezete éhség formájában jelezni, hogy nem ideális a súlye/hiánya van. így a fogantatás óta eszik többet, mint szokott és értelem szerűen szed fel pár kilót. én még csak a 20. ciklusnapon tartok, ergo nem tudom sikerült e a babó, de én is többet szem most, gyanus :) mindenesetre gratulálok a kérdezőnek és boldog babavárást :)
2010. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. Azoknak különösen, akik jóindulattal és kedvesen válaszoltak. A kérdésemben nem írtam le: nem tudom, hogy melyik napon/héten fogant, hiszen nem pontosak a ciklusaim, a menstruáció nem mérvadó. A mérete alapján annak a hétnek az elején foganhatott, amikor elkezdtem érezni, hogy szűkek a gatyáim. Egyébként azóta 20 hetes vagyok, további 2 kiló jött rám, de ez már mind hasra. A védőnő szerint örüljek, hogy ennyit híztam, mert így nem dőlök előre a nagy hasamtól :))) Tényleg óriási, szóval arányos vagyok :) Nem félek az elhízástól sem, a cukrom maga a tökély és már nem zabálok, csak az első hónapban ettem magam kerekre egész nap :))

Csipkelődve vagy gúnyosan válaszolóim: kérlek benneteket, ha valami nem világos, kérdezzetek rá, ne nézzetek butának, nekem a kisfiam a fény, nemcsak az éjszakában de a nappalban is, nem a ti okos válaszaitok...

2010. nov. 25. 17:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Aki hasonló helyzetben van, mint Te az érti a kérdést...

Én is elég sovány voltam és nem tudtam teherbe esni.

Az orvosom azt mondta, hogy szedjek fel pár kilót, könnyebb lesz teherbe esni.

Most 15 hetes kismami vagyok és én is gyarapodtam már egy pár kilóval. Ennyi kellett, most érzem igazán jól magam.

2010. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ezért kérdeztem rögtön elsőként hogy számomra nem világos. Félreolvastam vagy nem értettem mindegy már. Elnézést is kértem.

Nem tudom mit irhatnék még.....

én gondolnám hogy gunyos voltam. Csak kérdeztem valamit mert nem értettem. Szerintem ez baj....

2010. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
* szerintem ez baj...
2010. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
és ui: nem néztelek butának egyáltalán, ezt nem tudom miből gondolod?
2010. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!