Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap egyűtt voltunk a...

Tegnap egyűtt voltunk a párommal. Párna fenék alá 20perc pihi. Az jo? De sajnos mikor elmentem wc-re kijőtt. Mitől lehet? Akkor megint nem sikerűlt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod előre.. :)A fölösleges ondó távozik a tett herlyszínéről,a gyorsabbak bent vannak és teszik a dolgukat.Nem lehet bent az összes :)
2008. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te még nem vagy felkészülve egy gyerekre. elöbb olvasd el hogy mi is történik benned.

még jó hogy kijött belöled. ami bement az ki is jön jobb esetben. a gyerekhez csak egy hímivar sejt kell, a te párod meg elég sokat lövelt ki és még a köritést mellé. páran biztos várakoznak odabent a petesejtre. remélhteöleg a petesejt is jönni fog.

2008. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, persze ,hogy kijott a fele, hiszen tudod -a gravitáció...nem kell megijedni és elkenyodni, annyi biztosan bennt maradt amibol ossze lehet hozni egy kis lurkót, annó én is ezen filóztam állandóan, íme ,most 20-hetes ki pocaklakó , boldog "anyukája " vagyok, ha nem is jott ossze ne add fel sikerul legkozelebb..Nem akarlak elkeseríteni de mi majdnem 2-évet vártunk mire ossze jott, fel a fejjel, nyugodj meg, elobb vagy utóbb sikerul...
2008. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Miért ne sikerülhetett volna? Teljesen normális,hogy a felesleg távozik. A gyorsak ha ugyvan már rég célba értek.:) Én sose feküdtem utánna ,párnáztam magam és mégis most várom a 3-dik babámat. Ezt csak azért irom,hogy az ügyesek eljutnak oda ahova kell,minden féle mutatvány és pihi nélkül is.


34 hetes kismama

2008. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Remélem babás vagy, de ha nem akkor itt egy jó trükk, hogy legközelebb az legyél! Menstruáció első napjától számitott két hét múlva kell próbálkozni ( ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius pózban. Aktus során rakj magad alá egy párnát kb. derekad alá, hogy megemeljen. Aktus után gyertyaállás kb. 20percig, utána nyugodt fekvés! Sok sikert!
2008. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy aktus során tegyél párnát a derekadhoz,nagyon durva!nem beszélve hogy 20percig gyertya állás!ez tényleg"gyerek csinálásnak" hangzik!szeretkezzetek ahogy jól esik,a végén pedig feküdj hanyatt,és kb.egy óráig maradj úgy!szerintem a párod eléggé fellövi a kis manókat!
2008. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Már én is agyaltam ezen, de tény hogy kijön a nagyja. Még 12 óra fekvés után is jön ki belőled, de a lényeg bennt marad. Amíg az ember nem akar babát ez nem aggasztja, de amint szeretne felteszi ezt a "buta" kérdést. Itt most a második válaszolóra gondolok. Szerintem ez mindenkiben felmerült ha már régebb óta próbálkozik. És egyébként nem egy hímivarsejt kell. Egy termékenyít meg. De több kell a petesejtnél ami biztosítja annak az egynek a bejutást.

Ne izgulj. Az ondóban rengetegen vannak.


Sok sikert

2008. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kőszi csk már anyi mindent kiprobáltunk de nem jőtt őssze.
2008. jún. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!