Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3éve nem sikerül a baba....

3éve nem sikerül a baba. Férjemmel minden oké. Én lassan feladom. Hányan vannak akiknek ennyi év után sem sikerül? Kiderült mitől nem sikerül?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom elküldöt endokrinológiára múlt héten voltam.Vettek vért és 2hét mire meglesz az eredmény.Pajzsmirigyet nézzik.Halottam aki pajzsmirigy beteg az nem lehet gyógyítani csak kezelni.Ez igaz?Lehet,hogy ezért hízok évek ótta és ezért nem sikerül a baba?Anyit tudok,hogy sárgatest hormonom alacsony és pco gyanúja van.Teljesen kivagyok.Van valakinek hasonló próblémája?
2009. márc. 9. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia !


Ha PCO gyanus vagy az mar eleg ok h ne ess teherbe ! Tudsz mindent errol a betegsegrol ??? + igen a pajzsmirigy is okozhat termeketlenseget de ha kezelve van akkor helyre lehet billenteni a dolgot. Ugyanez a PCO-sal is.

>>>>>>

www.pcos.hu olvasd el ha meg nem tudsz rola eleget. Nagyon hasznos kis oldal. Sajnos sok embert felrekezelnek velem is ezt tettek volna ha nem ismerem a betegsegem . Kezdik closty , inszem, lombik. Ki tudja meg mik. Es nem segit a legtobb emberen. Sok nogyogyasz azt se tudja h hogyan kell kezelni. :((( NE ADD FEL !!!!! Sokaknak sikerult mar!!!

2009. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 évre próbálkozunk! Igaz ez idő alatt már egyszer összejött de el is ment. Azóta semmi. Mindkettőnknél minden OK. De a kedvünk nem ment el, SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!

Nektek is!

Próbálj ki másik orvost és BÍZZÁL! BÍZZÁL!

2009. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3 éve próbáljuk.Ez alatt többször is volt halvány pozitiv tesztem(3),de mégis megjött.Olyankor általában rosszul vagyok.

Nem vagyok PCO-s,holnap megyek hormonvizsgálatra.

Valamért már korai szakaszban kilöki a szervezetem.

2009. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, Mi már 4 éve próbálkozunk. Én PCO-s vagyok, és Merckforminnal kezelnek, ennek is már 4 éve. Azóta már egy laparoszkópiás műtétem is volt, ami a ciklusomat legalább helyre állította, de baba még sehol. A Férjemmel minden OK. Most akarom elkezdeni a Choragon injekció beadását, mivel azt mondta a Nőgyógyászom, hogy ezt még próbáljuk meg, mielőbb a meddőségibe megyek. Nagyon reménykedem benne. Ha endokrinológushoz mész, ott biztos rájönnek a bajodra, és kezelni tudják. Ne keseredj el, össze fog jönni. Csak türelem kell, amiből tudom, nagyon kevés van ilyenkor. Nekem sincs, sajnos.
2009. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a fogigátló letétele után 1 év alatt 12 kilót híztam! Peteérésem pedig nem volt!!! 6 hónap mensinélküliség után mentem dokihoz, a vérvétel jó lett, kivéve a pajzsmirigyet. Alulműködik egy kicsit. De ez épp elég ahhoz, hogy peteérés se legyen, és hízzak!

Hozzáteszem, nekem sosem volt rendszeres a mensim. 2-3 havonta jött meg.

Azóta gyógyszert szedek a pajzsmirigyre, amit jól tudsz, egész életen át szedni kell, de én csak annyit érzek belőle, hogy 3 kiló 2 hónap alatt már lement!! Nincsenek édességzabáló rohamaim, energikusabb vagyok, többet bírok, és kevésbé vagyok depis!!

Egy kósza pete jóvoltából sikerült a baba épp 1 év után, de sajnos pár hete elveszítettük. Nekem is alacsony a sárgatesthormonom, ezt pótolták a terhesség során, de sajnos csak miután vérezni kezdtem... És persze a pajzsmirigyre még nem szedtem a gyógyszert teherbeeséskor, így a vetélés esélye nagyon nagy!! Meg is történt. :((

Ha PCOS gyanús is vagy, akkor cukrot és inzulint is nézess vérből, ha még nem néztek!

És ennyi idő után, ha ezek megvannak, akkor meddőségi központot keress fel inkább, mert a mezei dokikról inkább nem nyilatkozonék..., nagyon kevés ért hozzá igazából. A te eseted sajnos már komplikáltnak számít nekik.

Fel ne add, semmiképp, de ha ezek az eredmények a kezedben, akkor lépj, mert amiket itt felsorolsz, az mind-mind kezelhető!

2009. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a biztatást!

2.és utolsó válaszolónak sajnálom,hogy elment a baba!

Nem sok mindent tudok a pco-ról de most megnézzem az oldalt!

Utolsó válaszoló:nekem sem volt soha rendszeres legalább is nem emlékszem rá,hogy rendszeres lett volna.Februárban megint kimaradt.Kiváncsi leszek,hogy most ebben a hónapban lesz-e valami.

Csak azt nem értem hogy mire utal a pici vérezgetés.Múlt héten minden nap de csak este felé mindig volt nyálkás,véres,nyulós folyás.Volt pici rózsaszin is és tegnap is volt pici és barna is.?

2009. márc. 9. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem is volt ilyen vérezgetés, konkrétan 21 napig ezt csináltam, de csak tisztasági betéttel, olyan gyenge volt! Az sajna mensi volt. :( Csak jó nagy adag hormonzavarral, - a dokim szerint. :(
2009. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez a pici vérezgetés mensinek számít?Nem minden nap volt.Volt olyan nap mikor csak fehér folyásom volt vér nem.
2009. márc. 10. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam mensit jelentett. Nálam is volt, hogy azt hittem, elmúlt végre, de mire ténylegesen elmúlt, az a 21. nap után történt csak...
2009. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!