Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj az emósokkal?

Mi a baj az emósokkal?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy vannak emberek akik szidják meg lenézik őket. De miért? Mi van bennük ami rossz?

(Nem vagyok emó, de egy ideje már nagyon érdekel, hogy mért nem bírják őket) Nekem pont nincs bajom, de azért érdekelne.



2015. okt. 20. 12:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az égegyadta világon semmi baj nincs velünk, szimplán csak retardált a társadalom, és ha valaki nem úgy néz ki, mint a tömeg, az az emberek szerint nem e világra való, vagyis elítélendő. Fejlődik visszafelé a "gondolkodás".

16/emogirl

2015. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Jézusom...öszintén mikor megnyitottam ezt a kérdést,már tudtam,hogy mennyi cikizés lesz az emokra és számitottam az ilyen válaszokra hogy "mert rohadt b*zik és csak siránkoznak össze-vissza" de kellemes meglepetés ért,hogy vannak még akik igy látják a világot,és nem itélnek el minket,csak mert mások vagyunk...:)

(14/emoboy)

2015. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyet értek. amúgy én is mikor ki írtam számítottam rá, hogy lesznek bunkók, de meglepett, hogy eddig nem jöttek. :) És remélem nem is fognak. :D
2015. okt. 22. 15:10
 14/20 anonim válasza:
100%

Szerintem semmi baj sincs velük. ^^

Az "normál emberek" legtöbbször azért nem kedvelik őket, mert az emo szó hallatán rögtön egy folyton rinyáló, az ereit vagdosó emberkére asszociálnak.

Meg hát ugye az átlagtól eltérő kinézet... Sajnos én is nap mint nap tapasztalom, hogy mennyire ferde szemmel néznek rád, azért mert máshogy öltözködsz, más a hajszíned / hajstílusod, mint a sok birkának, akik mennek a mainstream irányzatok után.


17/L

2015. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

én emo vagyok és még mindíg vannak emok!

ez nem egy divat hanem egy életérzés! mi csak érzelmesebbek vagyunk mint ti

2015. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Sok lelki beteg,akik nem tudjak megoldani a problemaikat,raadasul igenytelenek is.
2016. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16/16 kommentelő azért mert te inkább nem akarsz kilógni a sorból azért sztem mást nem kell kinézni. Ők legalább nem állnak be a többi majom sorába. Szóval nekem ennyi a véleményem. :P Inkább különbözzön mint, hogy eggyel több majom legyen. :P
2016. jan. 11. 18:32
 18/20 anonim válasza:
Honnan tudod,hogy en nem logok e ki a sorbol,ismersz te engem? Az emosokrol alkottam velemenyt.Ki lehet logni a sorbol,de azt nem igy kell megoldani,hogy sirsz hogy milyen szar az elet,meg hogy vagdosod az ereidet. Szerencsere mar egyre kevesebbet hallok roluk.
2016. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz emonak lenni, hogy vagdossa magad. Kicsit olvass az emok után. :P
2016. jan. 19. 14:53
 20/20 anonim válasza:
Jaj ne mondjad mar te,komolyan?
2016. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!