Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj az emósokkal?

Mi a baj az emósokkal?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy vannak emberek akik szidják meg lenézik őket. De miért? Mi van bennük ami rossz?

(Nem vagyok emó, de egy ideje már nagyon érdekel, hogy mért nem bírják őket) Nekem pont nincs bajom, de azért érdekelne.



2015. okt. 20. 12:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Már nem is divat nem? Szerintem nem nézi le őket senki, szimplán nevetséges a kinézetük és a nyavalygásuk is, emiatt kiröhögik őket. Szar lehet. Gondolom emiatt nincsenek már emósok, mert én már évek óta nem láttam egyet sem.
2015. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én még láttam, de valahol olvastam, hogy le b*zizák őket. És ezért nem értem. Mert szerintem ők tudják mit akarnak. Meg ők is emberek, de úgy látom egyes embereket ez zavar. :/
2015. okt. 20. 12:22
 3/20 anonim ***** válasza:

nincs velük baj, ezért szomorkodnak, nagyon cukkerek.

Egyik szemük sír, a más haj.

2015. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyosak. :) Csak vannak emberek akik lenézik meg fujjolják őket és ez bosszant.
2015. okt. 20. 12:49
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Mikor ez "divat" volt úgy 2007 környékén akkor is a fejem fogtam, mára akik akkor emosok voltak azok meg nem szívesen gondolnak vissza rá. Meg is értem miért...ciki, gáz, nem életrevaló az amit ezek művelnek a pengével meg a befordulással. Semmi vidámság hanem depizés...sajnos a depizés maradt emoság nélkül is sok emberben.
2015. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Az emokat nem feltétlen lehet egy csoportba sorolni, mert vannak azok akik csak a stílus kinézet miatt csinálják, de vannak akik számára ez egy életérzés. Az emberek azért nézik le őket mert mindenkit lenéznek aki más. Undorító az emberiség. Mindenkit elítélnek már csak a külső alapján! Én nagyon örülnék neki ha lenne egy emo fiú barátom. Szivesen megismerném a gondolatait érzéseit. És amúgy ha nem viszik túlzásba még jól is néznek ki.
2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
a depizés számomra is egy életérzés,és gyakran jelen van...akkor most emo vagyok?xD
2015. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
meg is válaszolom a kérdésemet: Nem,csak ember vagyok.
2015. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Az ami a punkokkal, gothokkal... Az emberek ahelyett hogy megpróbálnák megérteni őket, inkább csak lenézik. Mivel mások.

Én emo/goth szerűség vagyok. Megnéznek, be is szólnak miatta páran. De a legtöbb ilyenen csak nevetek egyet.

A mai Swag-ok, na azok röhejesek. Nem azért mert ahogy kinéznek, ha nenkik teszik, mit bánom én. De semmi értelmük, csak az anyuci/apuci pénze...

Míg ez emo, egy életérzés is volt.

Akit ismerek pár emo-t, főleg a fiúk, sokkal kedvesebbek, mint az átlag.


19/f

2015. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A pávákból baromi sok van és csak a hülye divat után rohannak, de az emok azok tényleg mások. :) A pávákat is lelehetne nézni mert mind ugyan olyan. :3 Én örülök ha tudok beszélni egy emossal. :)
2015. okt. 21. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!