Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajotok van az emosokkal?

Mi bajotok van az emosokkal?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy ostobaság amit csinálnak.

Depressziósoknak mutatják magukat, mintha az valami király dolog lenne. Nem. Az egy súlyos betegség.

Vannak a divatemosok akik leginkább egy depis bohócra hasonlítanak, rajtuk csak röhögök, és vannak akiknek teljesen elborult az agyuk és vagdossák magukat azokat, már sajnálni se tudom, mert mi a jó abban, ha önkezűleg fájdalmat okozol magadnak?? Miért nem örülsz, hogy süt a nap szép az élet színek boldogság satöbbi. A legtöbb emos unatkozó tinik.urva/selyemfiú akinek annyira unalmas a jó élete, hogy már nem tud jobbat kitalálni. Na ez a bajom vele.

Nincs olyan konkrét éltstilusa, mondanivalója mottója mittudoménmije ami pl a rocknak vagy a latin zenének van. ez egy tini őrület, amit néhányan túl komolyan vesznek.

2014. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha emos vagy most biztos le fogsz pontozni de attól még igazam van:DD
2014. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Én azt hittem az emósok már kihaltak mint a dinoszauruszok.
2014. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
30%

Az emok azért vagdossák magukat, hogy levezessék a lelki fájdalmukat. Kövezzetek meg, de én nem értem, hogy ebbe mi az elítélendő...

Az emok is (kivéve a pózerek) azért lettek olyanok, amilyenek, mert bántották őket a társaik, a szüleik, sok megaláztatásban, lelki- fizikai fájdalomban volt részük életük során.

De ebbe nagyon kevesen gondolnak bele, mindenki azon bontránkozik, hogy milyen a külsejük...hát pedig pont a kinézetükkel akarják kifejezni a belső érzéseiket!

2014. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Úristen mennyi lelki baja lehet annak a sok elkényeztetett 14 évesnek:OOO

Tökjó életem van, de eskü én többet szenvedtem mint a többség. Mégse lettem depis önpusztító emos.


Valamikor a stilus őskorában még talán úgy volt ahogy te azt mondod, de ma már.....

2014. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemtudod mi baja lehet egy 14 évesnek kedves utolsó. Én 19 éves vagy, 14 évesen már elvesztettem mindkét szülőmet, minden ok nélkül, volt okom dühös lenni a világra, viszont nemvagyok emos. Kérlek áruld el, miért volt olyan rossz életed??
2014. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy mindnek. Csak a nagy részének.

Bocs, de nem az a tipus vagyok aki vadidegeneknek kitárja az életét.

2014. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aki divatból csinálja, és mindenki mást elítél, de elvárja, hogy őt mindenki elfogadja, sőt ajnározza, az gusztustalan. Nagyon menőnek hiszik magukat, meg egyedinek, és az egójuk leveri a csillárt... Tőlük távol tartom magamat, mert tipikusan ők azok, akik nevetséges dolgok miatt szólnak be az embereknek.

Ha valamilyen tényleg súlyos lelki baja van, és vagdossa magát, vagy öngyilkos akar lenni, az nem normális, oda pszichológus kell. Őket sajnálom, ha olyan a kapcsolatunk, akkor segíteni is próbálnék, de ameddig nem jut el odáig, hogy ő is abba akarja hagyni, addig mindegy, hogy a környezete mit tesz.

Akinek csak az öltözködési stílusa ilyen, és belsőleg normális (még nem találkoztam ilyennel, de nem zárom ki a lehetőséget, hogy létezik ilyen:)), azzal semmi bajom nincsen.

2014. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindent leírtak már előttem. Beképzeltek, bunkók, azt hiszik egyediek, "óriási" problémákkal küzdenek, de a többségük azt se tudja mi fán terem a depresszió. Unalomból, menőzésből vagdossák magukat, és pontosan tudják mit kell mondaniuk ahhoz, hogy ezért még sajnálják is őket.

Ezt még le is szarnám, csinálják, ha nekik ez "egyedi" és "non-konformista", de miattuk elítélik, és kiröhögik az olyan embereket, akik valóban a lelki problémáik miatt vagdosság magukat.

Félreértés ne essék, én nem tartozom közéjük, de van olyan ismerősöm, aki segélykiáltásként a "karcolásba" menekült, mindenki figyelmen kívül hagyta a dolgot, úgy voltak vele, hogy majd kinövi az "emósságot"... Amíg az intenzívre nem került egy sikertelen öngyilkossági kísérlet miatt.


Ami talán a legjobban zavar, és amivel mindennap szembesülnöm kell, az maga a szubkultúra létezése. :)

Hosszú hajam van, és rockot hallgatok, így naponta emós ficsúrnak néznek.

Kár, hogy az "emós zene" távol áll a rocktól. Vagy úgy alapjában véve a zenétől.

2014. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük. Sőt szivesen megismernék párat (nem, én nem vagyok emós), a városban ahol lakom egy sincs. Az emós csajok nagyon bejönnek nekem, jó nem azt mondom hogy mind, de az haj, meg ahogy öltöznek sokkal de sokkal jobban bejön mint ahogy a többi öltözik. Megaztán mivel ők érzelmesek (ezt jelenti az emo szó, érzelem) bizonyára nem ribik és talán még értelmes dologról is lehetne beszélgetni velük. Hát ez emós fiúkról semmit sem tudok. Remélem csak szóbeszéd h mindegyik homokos. Aki meg elítéli őket azért mert páran közülük ok nélkül depisek az buta, biztos van közöttük aki tényleg rossza dolgokon ment kersztül, igaz ezek nem a 9 évesek. 17/F
2014. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!