Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert utaljatok ennyire...

Miert utaljatok ennyire Gyurcsanyt es mi a konkret bajotok az Oszodi beszeddel?

Figyelt kérdés
Akik utaljatok Gyurcsanyt! Tudtok valami konkretumot mondani? Nem azt hogy budos kommunista, tolvaj, hazug st., hanem ezekre konkretumot? Mit lopott pontosan? Miben hazudott pontosan? Miert kommunista pontosan? Sok fideszre szavazoval beszelgettem, akik utaljak a fideszt, de a jobbikot jobban, a baloldalra meg a Gyurcsany utalatuk miatt nem szavaznak. Konkretumot viszont nem tudnak mondani. Te tudsz?
2014. ápr. 8. 15:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem az öszödi beszéddel van bajom hanem amit 6 év alatt csinált az országgal. Az öszödi beszéd arra volt jó hogy aki ezt akkor nem látta, megvilágosodott.
2014. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Egy cinikus, arrogáns, álszent gazember. Klinikai eset, egy rossz ripacs. Ha csak a választási vereség utáni "beszédét" nézzük: behízelgô hangon arról duruzsolt, hogy szereti ô ezt az országot, mennyire fáj neki, a "hazafinak" a sátáni Orbán gyôzelme... (Lelki füleim párhuzamosan hallották, ahogy üvölti: "K*vaorszááág!")


Olyan ez, mint mikor a tévében az asztro-show megy. Attól is áll a hátamon a szôr. Így vagyok Gyurcsánnyal is. Egyszerûen ÉRZEM, mennyire mû, mennyire negatív.


Személyes ellenszenvem mellett a miniszterelnöki ámokfutása, az Apró-klánnal fennálló szoros köteléke, a blogjában leírt hazugságtömeg sem teszi a kedvencemmé.

2014. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

1. Az őszödi beszédből megtudtuk, ő maga hogyan minősítené a sajt szereplését (nem, nem a teljes politikai elitét, azt csak az "újramondott" változatban találta ki...)


2. Más tekintetben is nyilatkozott valami nagyon szépet sokszor, majd megcsinálta telibe az ellenkezőjét.


3. Olyan alkotmányellenes jogszabályokat igyekezett kinyomni, hogy Sólyom nem győzte dobálni őket az AB elé (megjegyzem, a Fidesz mellé sem ártana egy ilyesmi államfő... nem véletlen, hogy nem választották újra Sólyomot.)

2014. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Gyurcsánnyal mint emberrel nincs bajom, viszont mint politikussal. Kész vicc a csávó. Remélem Fodor őt választja, hogy a DK-val kerüljön a parlamentbe. Szeretnék nevetni Gyurcsányon. Egyébként vicces egy pali.


Viszont, hogy miért nem tetszik. Mert a cégeinél dolgozóktól tudom, hogy egy üldözési mániás, paranoiás, idegbeteg ember. Ennek a kezébe én nem adnám az országot.


Bajnainak meg az összes cége csődbe ment amiket igazgatott. Gratulálok neki. És bankár birodalmat építene, de legalább a bankoknak jó lenne.

2014. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A nulla százalékos válaszokból úgy tűnik nekem, nagyon fájdalmas egyeseknek az igazság.


Nem gond, mert nem csak a szavazóik, hanem a jelek szerint a kormányváltó koalíció politikai elitje is szívesebben okol minden mást és mindenki más a választáson elért eredményeik miatt, ahelyett, hogy szembenéznének a valósággal, és esetleg vetnének egy őszinte pillantást a tükörbe.

2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Azért tetted fel a kérdést, hogy lepontozhasd a válaszolókat?
2014. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Na jó, akkor konkrétumok.


Csóró kis KISZ aktivistából évek alatt milliárdos lett, miközben feleségül vette Apró Antal unokáját. (Cinizmus: Nagy Imre sírjánál hatalmas pátosszal: "Imrém, te mit tennél a helyemben?" ... ha a feleségem nagyapja nem köttetett volna fel...?) A privatizáció igazi haszonélvezôje, miközben szemberöhögi a történelmi vértanúk emlékét.

Öszödi beszéd: Mindaz benne van, amit Gyurcsány megtestesít. Igazi "hazafihoz" méltó önostorozás. (Ahogy ô mondaná: "Meg lehet magyarázni...")

A válság nem kezelése, eltagadása 2008-ban.

A folyamatos átgondolatlan nyilatkozatok miatt az euró, chf egekbe repítése.

Soha nem a valóságról beszélt. Többek közt ezért váltották le Bajnaira.


Egyebekben Gyurcsány sosem volt kommunista. Megélhetési baloldali, az igen. De részérôl ez csak arról szól, hogy kiszolgálja az apró-klánt, és a Pártot, ami eteti. Valójában vadkapitalista, zéró szociális érzékenységgel.

2014. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Én mikor meglátok egy Gy.F-es beszédet mindig olyan érzésem van, mintha egy nagyon gyenge stand up comedys előadó lenne...Nem politikusnak való!
2014. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem miniszternek való, szégyen, hogy minisztere volt az országnak, és k.rv.országozást más még nem engedett meg magának a futóbolond főnöködön kívül, akinek a "nyilatkozatai" olyat tükröznek mint ha frissen szabadult volna a bolondok házából.


Szóval az összerogyás köszönheti neki is a vereséget, mert annyira lejáratta már magát!

2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"A nulla százalékos válaszokból úgy tűnik nekem, nagyon fájdalmas egyeseknek az igazság."


Gondolhatod mennyi "rajongója" lapíthat mint sz.r a fűben, de semmivel nem tudják cáfolni ezeket mert hát nem is lehet, a főnökük leszerepelt. :)

2014. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!