Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mégis mi bajotok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mégis mi bajotok van a magas, vékony fiúkkal?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már abba
2014. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak a magadfajtákkal van baj, akik ezt hajtogatják napok óta...
2014. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talan ha kepet kuldenel mr.avatar
2014. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, kinek mi tetszik.
2014. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
csak azokkal van bajom, akik ilyesmiről hisztiznek. mert idióta nyafogós hülyegyerekek, nem férfiak. nekem férfi kell.
2014. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A melegekkel sincs bajom. Mindkettőre azt mondom hogy elrahadóak. A vékony, magas nemzedék a lányokért küzd, a melegek önmaguk elfogadtatásáért és ezt tisztelem. Nem kell aggódni mindenkire rátalál a szereleü ha hagyja, megragadja.
2014. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D 6os mekkora kö_csög vagy!
2014. ápr. 1. 16:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

*elragadóak

*szerelem

Bocsi most néztem vissza hogy leköcs-ögöztél. Elírtam. Telefonon nehézkes. De már látom mit nézhettél félre benne. Röhögtem is egy slrt de tényleg bocsi. Nem így akartam írni.

2014. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*sort

Ennyi nyelvtani hibám sem volt még.

2014. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hat pl hozzam nem illik vekony pasi, mivel eleve teltebb vagyok. Amugy meg ha lepotozol, ha nem szerintem ferfiasabb egy olyan pasi, aki testes es magas, nem pedig vekony es magas. A testesebb pasikbol arad a ferfiassag, mig te vekony pasi letedre itt rinyalsz.

Menj gyurni, izmosodj meg, szedj fol par kilot es nem leszek vekony, ha csak ez a problemad.

2014. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!