Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mégis mi bajotok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mégis mi bajotok van a magas, vékony fiúkkal?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 16:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jah én menjek gyúrni,mert vékony vagyok és nem férfias.te meg fogyj le,mert dagadt vagy és nem nőies.
2014. ápr. 1. 21:37
 12/14 anonim ***** válasza:
haver gondolj arra hogy a a világon majdnem minden csaj oda van Tom Hiddleston-ért. Csak gondolj bele hogy ez a tény mennyire igaz. Férfiasan viselkedik férfiasan öltözködik....
2014. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem jön be és kész!! lehet magas, és izmos.

vagy nem túl magas, de izmos legyen ő is azért. szóval a vékonysággal van a baj!

2014. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom már régi a kérdés de azért még szólnék pár szót. Szóval.

"Jah én menjek gyúrni, mert vékony vagyok és nem férfias.te meg fogyj le, mert dagadt vagy és nem nőies" hmm...ehhez lenne egy kis mondandóm. 1: milyen alapon szólogatsz be, amikor a véleményünket kérted? 2: attól, hogy /hangsúlyozom/ TELT, (nem pedig dagadt!!) az még nem azt jelenti hogy nőietlen is. Attól függ milyen alkat. Ha széles csípő+vékony derék, az még igenis vonzó tud lenni a férfiak szemében (tapasztalatból mondom). 3:tényleg elmetnél inkább gyúrni és izmosodni, hogy ne legyél vékony, ahelyett hogy itt rinyálsz, sajnáltatod magad és még vissza is szólsz annak aki csak tanácsot adott. Nem azért nincsen olyan lány akinek tetszenél mert magas vagy és vékony (ami ellen tudnál is tenni ha már így osztod az észt másnak hogy fogyjon le), hanem azért mert ilyen szánalmas vagy hogy itt várod a megváltást azzal hogy naponta 20 ilyen kérdést teszel fel, mellette pedig ellenszenves vagy azokkal akik csak segíteni próbálnak. Inkább menj edzőterembe ahelyett hogy a gép előtt ülsz. Na! Gondolom ezt már úgyse fogja elolvasni senki de eme "beszólást" nem hagyhattam szó nélkül. Csak ennyit akartam. Lehet lepontozni, attól még nem változtatsz a tényeken!!

2014. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!