Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol ismerkedehetnék meg...

Hol ismerkedehetnék meg emosokkal? Milyen klubjaik, kedvelt helyeik vannak?

Figyelt kérdés
Annyira sok az ellenséges hozzászólás velük kapcsolatban, hogy úgy vagyok vele, inkább elbeszélgetnék néhánnyal, hogy torzításmentes képet alakíthassak ki róluk. Véleményt igazán csak akkor mondhat valaki valamiről/valakiről, ha megismerte.
2010. szept. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A budapesti Angyal bárban :)
2010. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők nem érnek rá klubba menni, mert lefoglalja őket, hogy legyenek öngyik :)
2010. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát emoval max neten keresztül fogsz tudni 1 másik országban. Merthogy nálunk nincs aki hitelesen képviseli ezt az egészet.

De "emo félékkel" msn-en ugyanis való életben ienekről nem fognak neked beszélni. Pesten 1001 hely van ami kedvező pláza/terek/parkok

Sztem kár rájuk pazarolni az időt. a fele komolytalan. úgyse mondanának semmit amit értékelni tudnál.

Ezt azért írtam mert tapasztaltam sok srácról lányról. alpári módon viselkednek sokan(14-16) korosztály.


Esetleg 18on felüliektől megkérdezheted partykon h mi a véleményük erről. De úgyis jön a sablon szöveg h "Semmit. egyedi vagyok magamat adom" pedig ez nagy marhaság.

18/F

2010. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert már lejárt az emózás. Most majd jön valami más.
2010. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A temetőben és a kék osztriga bárban. Viccet félretéve, szerintem már sehol, mert lejárt lemez mint a spice girls-ös magas talpú.
2010. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!