Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen idióták az emberek?

Miért ilyen idióták az emberek?

Figyelt kérdés

Egyesek épp hogy elérik azt a szellemi színvonalat, hogy ne lehessen őket visszamaradottnak nyilvánítani, és erre olyan nagyon büszkék. Az, hogy csak úgy lett meg pár éve az érettségije, hogy éjjel nappal korrepetálták fél évig, (puszta baráti szívességből) el lett felejtve, sőt, minden el van felejtve, amit ő valaha is rosszul csinált. (Szóval fogalmam sincs, hogy hogy vannak egyáltalán emlékei...)

Az természetesen el van várva, hogy mindenki azon serénykedjen, hogy neki jó legyen, (utána pedig az megy, hogy ezt a jólétet egyedül érte el, mert ő olyan fantasztikus) de amikor a legapróbb szívességet kérik tőle, akkor a legnagyobb flegmasággal hajlandó csak segíteni. (Ok, meg kell hagyni, hogy néha csinál kedves dolgokat, amikre senki nem kéri meg, hogy utána legyen mit felhozni, ha akar valamit. "Bezzeg én megcsináltam ezt meg azt neked, nem tudom, hogy te miért nem tudsz soha segíteni" - senkit nem érdekel, menjél más vérét szívni....)

Még ha csak ennyi lenne, akkor azt mondom, hogy ok, van ilyen, de az, hogy a saját hibáit/tévedéseit úgy állítsa be, hogy ÉN csináltam őket, az valahogy kezd túl sok lenni. Komolyan, mintha az agyában nem menne más, mint a Vuk főcímdala végtelenítve, a nap 24 órájában.

Egy (papíron) felnőtt ember ki tudja nőni ezt a baromságot?


Nem várok különösebben válaszokat, csak ki kellett írnom magamból ezt a gyerekes panaszáradatot, és inkább netes ismeretlenek nézzenek hülyének miatta, mint azok, akik ismernek :D

Jelentsétek nyugodtan...


2015. okt. 14. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdemes primitív emberek miatt idegeskedni, egy évembe telt erre rájönni. Ők egyszerűen nem érzik, értik a tetteik valódi súlyát, nem tehetnek róla. Az érettségi mit jelent? Semmit. Seggelni egy félhülye is tud. :)
2015. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te is éppen csak eléred azt a színvonalat, hogy ne lehessen téged visszamaradottnak nyílvánítani. Habár ezzel a kérdéssel elég nagyot zuhantál visszafelé, tehát múltidőben beszélünk arról, hogy lehet volt idő, amikor még nem voltál szellemi fogyatékosnak definiálható. Mostmár egészen biztosan az vagy! Ezt a mocskos szöveget amit kiírtál nyugodtan bekereteztetheted és kiteheted a szobád falára. Amit véghezvittél azt gyűlöletbeszédnek nevezik és büntetőjogi kategóriába tartozik.
2015. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Pont ugyanannyi jogod van vélemény nyilvánításra, mint nekem, szóval a hozzászólásod nagy része jellegtelen számomra, de annyit kérdeznék: hogy lenne gyűlöletbeszéd, amikor nem írtam sem nevet, sem egyéb konkrétumot? :))

Ennyi erővel nagyobb eséllyel perelhetnek be rágalmazásért, ha lek.rvázol valakit...

Amúgy a végén ott van: nem egy konkrét kérdést olvashattál, hanem egy olyan "gyerekes panaszáradatot" ami hónapok óta halmozódik bennem, és vagy kontrollálom, hogy hogy adom ki magamból, vagy napokig zsörtölődök mindenkivel.

Én inkább ezt az oldalt választottam erre a célra, mert gondoltam megfér az gyíkember-hívők, a "lehet terhes a barátnőm, ha lenyelte a spermámat" kérdezők, meg a többi gőzkieresztő ember között.


A te színvonalad mondjuk még az enyémet sem nagyon ütötte meg, de az én mentségemre szóljon, hogy én indulatból írtam, te meg valszeg ilyen vagy 0-24...


#1: köszi ;)

2015. okt. 15. 00:19
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok ilyen egész nap, csak naponta néhány órán keresztül, de akkor fönnakadok az ilyeneken. Nem olvastam végig, mert a stílustól már az elején lehidaltam és elegem lett belőle. Azzal nincs semmi baj, hogy kiadtad, jól tetted. Ha nem adtad volna ki, az lett volna a baj, mert tovább halmozódott volna benned a feszültség és akkor ki tudja, lehet hogy az utcán nyitnál tüzet a járókelőkre. De tudod, ez mindenkivel így van, nem csak veled. Annyit érdemes megtanulni, hogy mielőtt kiadod a dühödet, először is nézz körül, hogy nincs–e valaki körülötted, aki megsérülhetne a dühöngésed következtében. Utána számolj tízig–húszig hogy kicsit higgadtabb legyél, végül mehet a dühroham... Ha pl. elmennél egy elmegyógyintézetbe, ott is kb. ugyanezt mondanák. Habár az olyan helyeken inkább az olyanok vannak, akik normálisnak hiszik magukat. Az mindenképpen szerencsés, hogy van önkritikád. Nagyon dícsérni nem akarlak, de ezt veheted annak is, ha úgy tetszik. Arra vigyázz, hogy ne sérts meg másokat, sem személyeket, sem társadalmi csoportokat, akkor nem is kell elszenvedned válaszkritikákat sem. A Vuk egyébként nem egy rossz történet, sokat lehet belőle tanulni, felnőtteknek is. Aztán még: Micimackó, A kis herceg stb. Meg a szolipszizmus, szinkretizmus, asszertivitás, erkölcsfilozófia stb. Ezek is érdekes fogalmak. Na jó, késő van, menjünk inkább aludni, ahelyett hogy itt perlekedjünk hülyeségeken...
2015. okt. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Üdv a virtuális diliházban, itt majd idővel kiegyesenednek a görbe gondolataid...
2015. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
***kiegyenesednek***
2015. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
családi problémák, elkényeztetett testvérrel, eltaláltam?
2015. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Önzés, egó, mások kihasználása... amit leírtál, az nem valamiféle elképesztően sötét fejlemény, hanem egyszerűen csak ilyen az emberi természet. Ugyanez naponta százmilliószor megtörténik.


Egyébként - de persze lehet, hogy esetedben ez nem áll meg - általában épp a legönzőbb, legigazságtalanabb emberek szokták úgy érezni, hogy őket folyton méltánytalanság éri. Akik állandóan igazságtalanságok miatt panaszkodnak, azoknak a 90%-a ez a kategória.

2015. okt. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen idióták az emberek?"


Nem kenyerem a személyeskedés, de a leírás elolvasása után ezt a kérdést először Neked tenném fel.

2015. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad kommunikálni ilyenekkel.

Vedd úgy ezt mint egy nagyon komoly betegséget amit a függősége a fejlődéselleneességhez kreál.

Sajnálni kell de mivel függő, nem szabad semmiben sem elősegíteni s a puszta jelenléted ahogyan látod is semmirevalóbbá teszi, mert veled való kapcsolata miatt vagy bármilyen élőlénnyel való kapcsolata nem normálissá teszik, mert sok normális dolog nem normálissá teszi őt, így mikor te sok normális dolgot adsz felé( érzelmeket, gondolatokat, reflektálásokat, ismeretet magadból, stb stb), nagy eséllyel lesznek benne olyanok amik negatívan hatnak fejlődésére, mert egy kretén fashz, ergó megkell szüntess vele minden kapcsolatot, mert mind kettőtöket lehúz( főleg téged).

2015. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!