Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy sikerüljön...

Mit tegyek hogy sikerüljön megnyilnom?

Figyelt kérdés
Borzasztóan zárkózott vagyok, az önbizalm is eléggé alacsony,és nagyon szeretnék ezen változtatni de nem tudom hogyan..Az értelmes válaszokat köszönöm:)
2015. szept. 26. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Először keress barátokat, akár ezen az oldalon, a közhiedelemmel ellentétben van sok értelmes ember, beszélgess velük, így gyakorolhatod a másokkal való kommunikációt és visszajelzést is kaphatsz önmagadról amitől jó esetben felerősödik majd az önbizalmad. :-)
2015. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértem,tényleg nem jó érzés zárkózottnak lenni,én is az vagyok és már elég régóta próbálok változtatni rajta. Akik nem szimpatikusak azoknak nem is akarok megfelelni,bármit is mondjanak. Mindenkinek a hozzá hasonló emberekkel kell kialakítani a kapcsolatot,akik mondjuk szintén csendesek vagy hasonló érdeklődési körűek. Volt,hogy próbáltam beolvadni a kicsit népszerűbb emberek társaságába,de nem sült el jól,elnyomva éreztem magam és szinte meg se hallották ha mondtam valamit,szóval ezt lehetőleg ne próbáld ki :D Egyébként fiú,lány vagy? Hány éves?
2015. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- valtoztass a testartasodon. Huzd ki magad, emelt fövel jarjal, mar ez is segit az önbizalmad növeleseben


- adj egy kicsit a külsödre, haj börapolas, vegyel fel egy klassz outfit'et.


- ne azon marcangold magad mit nem tudsz, hanem azt ertekeld magadban amit tudsz, es amit szepnek, jonak talalsz magdban, magadon


- en nem tanacsolnam, hogy ugyanolyan embertipussal légy együtt amilyen Te is vagy. Az önbizalom hianya negativ energiara utal. Az ilyen emeberek, kiszipolyoznak az utolso energiadat is. Ezen azt ertem, hogy aki mindig a búval-bánatával terhel, az még jobban a lhuz a letargiaba.

Gondolkodj pozitivan!

Ne azt mondd, hogy ez meg az nem fog sikerülni, hanem igenis sikerülni fog. Ne is gondolj arra, hogy vm. ne sikerülne, mert az altalaban ugy is szokott lenni.


Összefoglalva,

- valtoztass a külsödön es gondolkodj pozitivan, ilyen emberek tarsasagat is keresd.

2015. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,igyekszem mindegyiket betartani/kipróbálni:)
2015. okt. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!