Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy sikerüljön?

Mit tegyek hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h van valaki a ki teccik es regen neki is teccettem de nekem akkor o nem es visszautasitottam.......de valahogyan most tetszik .tamás a neve....de ez nem lenyeg.....mit tegyek?nem tom h most teccek e neki de jo baratok vagyunk...pls.irjatok! Elore is koszi a valaszokat!12/l

2015. máj. 9. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja es azt is hozza kell tennem hogy rrgen kb 3-4honapja az lb-m teccet neki es tőlemm kert segitseget....ami olyan rossz volt mert mar teccet de en nem tordtem magmal es segitettem neki h mit szeret stb. De (hala egnek)a barinomnk nem tetszett sot utálta..


De moSt sztem kedveli ot es es ki teccik akk neki jobban?en vagy bnőm?surgos....nagyon

2015. máj. 9. 11:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj helyesírást, nagyban növelné a vonzerődet.
2015. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi de telón vagyok és itt nehéz

...

xD de egyèbként jó vagyok helyesírasból!

2015. máj. 9. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

A Tamás az tényleg jó név, nekem is tetszik, mindig is tetszett.

Biztos te is tetszel neki.

2015. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!