Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják azokat, akiknek...

Miért utálják azokat, akiknek kicsit jobban megy?

Figyelt kérdés

Miért közösítik ki, nézik le, és utálják azokat, akiknek kicsit jobban megy?

Itt most nem az igazi gazdagokra gondolok, hanem azokra, akik úgy élnek, amilyen az átlag (kéne legyen). Szóval havi 100-150 ezer költőpénz, igényes holmik...

Miért szólnak be az ilyeneknek, hogy "kitartott vagy", "prosti vagy", "loptátok", főleg itt az oldalon.

Van olyan, aki ettől komolyan jobban alszik?


2015. szept. 25. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Engem is sokan utálnak ilyen dolgok miatt. Pl. sokat utazgatok külföldre, és ezt is irigylik tőlem. Pedig én sem vagyok ilyen hű de gazdag. Amúgy én ezt nemrég tudtam meg, hogy csomóan utálnak, mert a szemembe jópofiztak, de kiderült, hogy a hátam mögött kígyót békát mondanak rám. Hát ez van, igazából lesz.rom a véleményüket.
2015. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon el vagy tájolva gyerek, ha azt hiszed, ma Magyaországon átlag havi 100-150 ezreket kéne egy gyereknek adni, hogy elszórja havonta.

Ennyiből több fős családok próbálnak megélni havonta és el se jut az agyadig, hogy esik egy szegényebb sorsú kölyöknek, hogy a haverja az anyja-apja egész havi keresetét el bírja szórni baromságokra. Persze, hogy utálkozik.

2015. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, utolsó, légy szíves, nagyon gyorsan vegyél vissza.
2015. szept. 25. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat utazom, de már nem is mondom el senkinek. Egyből megszólnak. De az teljesen oké ha valaki évente egy halom pénzt elkölt bagóra meg piára.
2015. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hűha mert mi lesz? Ha nem lennél gyerek (legalábbis agyban), magasról szarnál erre és nem itt kéne megerősítést keresned, hogy márpedig te jó ember vagy, csak több pénzed van.

Fel se merül benned az, hogy mennyire borzasztóan savanyú lehet a szőlő gyakrolatialg 10-ből 9 embernek, ha megtudják, hogy te mi pénzt szórhatsz el. És ezek után komolyan képes vagy megkérdezni, miért szólnak be neked? Iszonyat álszent dolog...

2015. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért mert az esetek 90%-ban csalásból származik az a mérhetetlen gazdagság. Ugyan én csak egy szaros proli vagyok, de végzettségemnek köszönhetően bekerültem bizonyos helyi felsőbb körökbe (polgármesterek, képviselők, hivatalvezetők, gazdag vállalkozók) és belelátok a dolgok egy részébe.


Részleteket nem akarok leírni, de hihetetlen, hogy mi megy. Még csak durván fél éve dolgozom ott ahol, de folyamatosan kapkodom a fejemet. Ezek után senki ne várja tőlem, hogy ne gondoljak negatívan a felsőbb rétegre.


Egyébként a havi 150 ezres költőpénz Magyarországon nem a "kicsit jobban megy" kategória; a medián fizetés (amit a dolgozók 50%-a megkeres) nettó 110-120 ezer forint.

2015. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha teli lennék, akkor se utazgatásra szánnám a lóvét, igazából semmi ilyen önkényeztető ökörség nem kötött le soha, és nem is fog. Itt azért rögtön hadd érezzek jelentős különbséget köztem és a bónusz pályán dísztelenkedő semmirekellők közt.
2015. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ettől jobban alszom!


Azért azt különítsük el, hogy van aki 150e-es költőpénzért igencsak vért izzad és felelősséggel tartozik, akár céges dolgok akár emberek felől. Míg van aki seggmeresztésért keres milliókat, 0 elszámoltatással, 0 felelősséggel.


Na az utóbbit utálom, és irtanám mint a férgeket. Előbbi meg megérdemli a pénzét!

2015. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!