Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik évszakot kedvelitek...

Ti melyik évszakot kedvelitek és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nektek melyik a kedvenc évszakotok és miért?

nekem a tél

nemtudom de én valahogy mindig is jobban csipáztam a telet mint a nyarat :D szerintem még a hólapátolás is jobb mint hogy 40 fokokban kell lennem,meg szerintem a táj is szebb télen (falusi vagyok,bár lehet az is benne van hogy nincs meló a kertben),meg egészében olyan meghittebb évszaknak érzem,ti melyik évszakot kedvelitek? :D



2015. szept. 7. 20:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A kerdesre vaszoltam,az miert haszontalan? Es csak az enyem? Csak kerdezem.
2015. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Legjobban az őszt, leszámítva a késő őszt, amikor már egy levél sincsen a fákon.
2015. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én a nyarat szeretem a legjobban, mert nem kell sok ruhát felvenni, elég egy rövidnadrágot meg egy pólót felvenni. Aztán sokat lehetek kint a természetben a jó friss levegőn. Sokat lehet napozni strandolni. Hosszabbak a nappalok és sokat lehet ebben az időszakban sportolni, akár futni, akár úszni. Még késő este is meleg van, ilyenkor is lehet még sétálni egy jó nagyot. Ami a legfontosabb nem kell fűteni.
2015. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A tél kivételével minden évszakot szeretem. Amiért a telet kifejezetten utálom, hogy korán besötétedik; túl korán be kell menned a házba és nem tudsz a természetben lenni sokat. A havazást se szeretem.


SZERETEM a


- tavaszt: ilyenkor éled a természet, kellemes a hőmérséklet; többet lehet az ember a szabadban és hosszabbodnak a nappalok. A kedvenc ünnepem a Húsvét, ami tavasszal van. Megérkeznek a vándor madarak.


- nyarat: maximum 35 fogig bírom a meleget. Szabadtéri programokat szervezhetek és élvezem, hogy június-júliusban este 9-ig világos van. Ha van lehetőség akkor elutazom a tengerpartra. Elkezdődik a tücsök és kabóca szezon, amit kifejezetten szeretek. Számomra nincs jobb, mint tücsök zenére elaludni.


-őszt: még jó idő van és lehet programokat szervezni. (Néha szomorúvá tesz, hogy a fecskék elmennek a házunktól. Ilyenkor már az jut az eszembe, hogy hamarosan kezdődik a délután 4 órakor kezdődő sötétség). Ami kifejezetten hangulatos az őszben, hogy gyönyörűek a színek és a szűrt napsütés októberben, ami átvilágít a fák között, megvilágítva a ködöt és párát.

2015. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Huha, én mindegyiket szeretem személy szerint, bár leginkább a nyarat-telet.

A télnek megvan a maga varázsa, a hóval, a forró teával, a karácsonnyal. A decemberi része az a karácsonyozós, hangulatos. A havat is nagyon szeretem. A szilveszter meg buli, az is jó. Azt is szeretem, hogy nincs olyan dög meleg, imádom a kötött pulcsikat, a csizmákat, sálakat. A január-február részével sincs bajom.

Tavasszal minden kivirágzik, beindul az élet. Bár én nem szeretem a sok rovart ami ilyenkor mászkál. De a virágok, a kellemes idő, az jó.

Nyáron természetesen sokat nyom a latba, hogy nincs iskola. Meg hát azért a vízparton sütkérezni... Csokibarnára sülni, meg fagyizni, dinnyét enni, barátokkal lenni :)

Ősszel a színes leveleket, a kellemes, kissé borús időt szeretem a legjobban. Bár sok mínusz pont az iskolakezdés miatt :D

13/l

2015. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az iskola miatt én is utáltam az őszt.

De most már szeretem. A táj szépsége és kirándulások miatt! Megfigyeltétek, hogy ősszel lehet látni a napsugarakat a fák között? Sőt, autóval menet rengeteg szarvast és őzt lehet látni az utakon.

31F

2015. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
hat azért az őzeket nemszeretem látni az utakon,kb. 2 hete futott ki elém egy este,majdnem elkaptam a kocsival
2015. szept. 23. 23:35
 28/28 anonim ***** válasza:

A tavasz és a nyár a kedvenc évszakaim. Szeretek a szabadban lenni pólóba és rövidnadrágban. Ilyenkor legalább nem fagyok agyon bicajozás vagy görkorizás közben. Lehet strandolni a Balatonon. kertészkedni, friss gyümölcsöt majszolni. Miniszoknyás leánykákat sasolni. Kint lenni világosban késő estig.

Ősztől és a téltől rettentő depis vagyok. Egyedül a pálinkafőzés és a havazás tetszik bennük. De amugy rühellem. Korán sötétedik, hideg van. Az ember egy rahedli pénzt költ fűtésre. Be kényszerül a négy fal közé. Reggeli munkába menet be kell öltöznöm. Az a párás-ködös- nyálkás napoktól meg a frász ver ki.

2015. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!