Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik évszakot kedvelitek...

Ti melyik évszakot kedvelitek és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nektek melyik a kedvenc évszakotok és miért?

nekem a tél

nemtudom de én valahogy mindig is jobban csipáztam a telet mint a nyarat :D szerintem még a hólapátolás is jobb mint hogy 40 fokokban kell lennem,meg szerintem a táj is szebb télen (falusi vagyok,bár lehet az is benne van hogy nincs meló a kertben),meg egészében olyan meghittebb évszaknak érzem,ti melyik évszakot kedvelitek? :D



2015. szept. 7. 20:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Jaja, pont ezt néztem, h te is pont úgy látod mint én;-).


Ez a Petőfi vers az egyik kedvencem.

2015. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Tél!!!
2015. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Az ősz a kedvencem.

Szerintem ilyenkor gyönyörű a táj, ilyenkor mindig rám jön, hogy alkossak valamit.

Plusz imádom az esőt, az meg jó sok van ilyenkor. : )

A telet is szeretem, a nagy, havas tájakat -amit nem láttam gyerekkorom óta -sajnos

A tavasz az úgy van, a nyarat meg utálom. Téli gyerek vagyok, nem bírom a meleget.

2015. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szóval a nyarat senki nem szereti. :D El is hiszem, manapság ez már nem nyár, ez már valami más. Reggel 9kor 40 fok? Mi ez? És minden évben ennél csak egyre melegebbek lesznek a nyarak. Én megtalálom mindegyik évszakban a nekem tetsző dolgot :) A tavaszt választom, nincs hátránya egyszerűen.
2015. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nekem is. Gimiben első feladat fogalmazás volt, kedvenc művedről. Ezt választottam, ötös lett minden értékelési szempontból, be is loptam magam tanár szívébe, mert szöveges megjegyzést is írt, hogy mennyire tetszik neki. Szóval ennyire tetszik ez az évszak, hogy így megihlet.
2015. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én a nyarat szeretem. Mert meleg van, este is kint lehetek anélkül, hogy megfagynék. Nagyokat tudok kirándulni, mert jó az idő, és nem kell attól félnem, hogy megfázok vagy a rossz idő miatt nem tudok elindulni. Szeretem a napsütést, a világost, a kék eget, a színeket. Az eső, a sötétség lehangol, és utálom a hideget is.
2015. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én meg szavalóversenyen mondtam el, és első lettem.
2015. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem a tavasz és a nyár. A tavasz azért, mert gyönyörű amikor virágzanak a fák és illatoznak (különösen a tiszafa, a kedvencem); a nyár azért, mert bírom a hőséget, mindenfajta melegítőruházat nélkül járkálhatsz, világosabb is van, ergo én meg azt mondom, hogy inkább legyen meleg, mint szibériai hideg, havas-latyakos, influenzás, depressziós, sötét tél és ősz.
2015. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A nyarat:)

Sokat szidom mert k*vameleg de akkor is szeretem. Télen nem lehet deszkázni, tavasszal párás meg esős az idő ősszel meg szar.

Maradok a nyárnál még ha megsülök is

2015. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Tél.


Inkább legyen hideg, amiben fel lehet öltözni kényelmesen, fűtött szobában bebújni a takaróba vagy összebújni a pároddal egy filmre, mintsem hogy az ember bőre is leolvadjon ezekben a 40 fok körüli hőmérsékletekben.


Ráadásul, a meleggel együtt jönnek a méhek, darazsak - messziről elkerülöm őket, ha lehet.

2015. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!