Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik évszakot kedvelitek...

Ti melyik évszakot kedvelitek és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nektek melyik a kedvenc évszakotok és miért?

nekem a tél

nemtudom de én valahogy mindig is jobban csipáztam a telet mint a nyarat :D szerintem még a hólapátolás is jobb mint hogy 40 fokokban kell lennem,meg szerintem a táj is szebb télen (falusi vagyok,bár lehet az is benne van hogy nincs meló a kertben),meg egészében olyan meghittebb évszaknak érzem,ti melyik évszakot kedvelitek? :D



2015. szept. 7. 20:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A tavaszt. de csak az igazi tavaszt, azt a kellemes, napsütéses 23-4 fokos időt, madarakkal, rügyekkel, virágokkal. :)
2015. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Telet, nagy havat, nagyon hideget.
2015. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:

Nekem a tél. Olyankor jól kitűnik a hamufekete hajam a hófehér tájból. Meg főképp azért, mert inkább megfagyok, mint h melegem legyen. Meg a napsütést se szeretem...


12/L

2015. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Tél


Miért?


Mert imádom a hideget + a havat (ami sajnos Mo.-n nem nagyon van). A hideg ellen legalább tudsz védekezni, de a meleg ellen mi, levedlem a bőröm? Én szerencsére nagyon bírom a hideget, meleg vagy hidegvérűnek nevezik, passz, de én -2 fokban olyan vígan elvagyok egy pulcsiban, mint a sicc! Emellett télen legalább nincsenek idegesítő rovarok, pl szúnyog és nekem a levegő is frissebbnek tűnik.

2015. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Az őszt. A természet megnyugszik, vele együtt én is. Gyönyörű színesek a fák, nincs túl meleg, túl hideg sem. Szeretek ilyenkor a természetben sétálni és fényképezni.



Szépen megfogalmazta ő is, ez már minden augusztus második felében eszembe jut, amikor a napnak már érzem, hogy nincs akkora ereje, hó végén csak pislákol.



[link]


Egyben az újrakezdést is jelenti számomra, inkább, mint a szilveszter, mivel az iskola, a tanÉV ekkor kezdődött mindig, új eséllyel.



( Sötétben a bőrhibáik se látszanak úgy :)) )

2015. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

A tavaszt és az őszt, nem tudnék választani.

Azért mert nincs túl meleg, nincs túl hideg, jókat lehet kirándulni, túrázni anélkül, hogy leégne/lebarnulna/megfagyna/meggyulladna az ember. Ha fázom, elég egy kis dzseki, nem kell 6 réteg ruha, de nincs is az a még-a-saját-bőrömet-is-lenyúznám-olyan-melegem-van érzésem.

A telet is bírom végülis, a nyarat viszont gyűlölöm teljes szívemből!

2015. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
én amugy hobbifutó vagyok és még futni is jobban szeretek télen,főleg havazásban a folyó mellett,nagyon szép olyankor a táj :)
2015. szept. 7. 20:40
 8/28 anonim ***** válasza:
Az ősz a kedvencem, kellemes, se nem hideg, se nem meleg. Tetszik az őszi táj, ahogy hullanak a falevelek, ilyenkor lehet a legjobbakat kirándulni a természetben, meg olyan békés, megnyugtató évszak, ilyenkor valahogy mindig sokkal jobb kedvem van, és a tanulás is jobban megy. Az meg egyáltalán nem zavart sosem, hogy kezdődik az iskola(most már egyetem),mert mindig úgy fogtam fel, hogy most tiszta lappal indulok neki a tanévnek.
2015. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
#8. De jóóó, még egy ilyen ember, eddig mástól nem hallottam még. :)
2015. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Tavasz-ősz. Ahogy már előttem is írták, leginkább azért, mert akkor van a legkiegyensúlyozottabb időjárás :D Mármint hőmérséklet szempontjából.

De igazából minden évszakban van valami szeretnivaló. Habár a telet csak december végéig szeretem, amíg tart a karácsonyi és szilveszteri időszak és beleng mindent az ünnepi hangulat. Januártól már kezd számomra fásulttá válni az az évszak.

2015. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!