Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felek a sotetbe, de mit tegyek?

Felek a sotetbe, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 eves leszek,es igazabol nekem nincs kulon szobam :/..Az anyagi helyzetunk miatt..Igazabol nem zavar,de igy nem is szoktam meg azt,hogy egyedul aludjak..Igazabol szerintem a sok criminals sorozatok miatt 😆..Szerintetek mit tegyek?

2015. szept. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szembe kell nézni a félelmeddel, ki kell menned a sötétben többször.
2015. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hozza kell tenni,hogy ha ott van valaki siman elalszok,es az egyedulettol nem tudok :/
2015. szept. 6. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

ne nézz este ilyen filmeket

vagy egy kis éjjeli lámpát vegyél és az égjen

vagy húzd el a függönyt/fel a redőnyt, ami van, és hadd jöjjön be a holdfény, utcai lámpa fénye, akkor a szemed megszokja ezt a sötétet és látni fogsz valamennyire

de mondom, ne nézz este ilyen filmeket

2015. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, a te korodban ez még teljesen normális, én is sokáig féltem a sötétben (bár ezt úgy baráti társaságban nem vallanám be :D). A legegyszerűbb megoldás, ha veszel sólámpát vagy lávalámpát, és bekapcsolod őket éjjelre. Ezek szerintem elég mutatósak, ugyanakkor viszonylag kicsi a fényük, így tudsz mellettük aludni.
2015. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk éjjel mindig fel van kapcsolva egy kis ledes lámpa. A fürdőszobában nappal is pánikolok, ezért a kutyát be szoktam hívni amikor fürdök.


Olyan hülyeségektől félek, amiket horror filmekbe láttam, hogy a kádból, meg vízcsapnál jön fel vér, pedig tudom, hogy ezek nem valós dolgok, de akkor sem tudom legyőzni ezt a marhaságot.

2015. szept. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!