Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irigyek az emberek?

Miért ilyen irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Nem keresem magam betegre, de nem is nyomorgok. Ha ruha kell, ruhát veszek, ha könyv kell, könyvet.

Szóval, nem vagyok jómódú, csak olyan erősen átlagos, de jó érzés, hogy mindezt magam érem el.

A közeljövőben el akarok kezdeni festeni (18 éve rajzolok), meg még több nyelvet megtanulni (10-et tanultam, 6-ot beszélek).

Erre mindig kapom az emberektől, hogy menjek inkább Magyarországra, mert nekem külföldön nincs helyem. Sokkal jobban tenném, ha kivennék valamelyik városban egy szobát, és beállnék minimálbérre, mint minden normális ember.

A nyelvtanulás hülyeség, a vásárlás pénzszórás, és nincsen életem.

Miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy "Rohadj meg, hogy neked összejött, nekem kéne a helyedben lenni?"


2015. júl. 4. 19:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
3at napi szinten használok, a negyedik az anyanyelvem, az ötödik az államnyelve az országnak, ahonnan származom, a hatodik pedig egy ehhez hasonló nyelv. (szláv nyelv mindkettő)
2015. júl. 4. 21:58
 22/24 anonim ***** válasza:
Szóval szlovákiai magyarként tudsz csehül is, és most Németországban dolgozol, ahol az angolt is használod a munkahelyeden. Mi a 6. nyelv?:)
2015. júl. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Munkában csak németet használok, a barátaimmal angolt és oroszt
2015. júl. 5. 12:36
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez a magyar mentalistás, az ország ömlesztve van velük, főleg a munkásosztálybeli réteg. Én is külföldön élek 7 éve. Az utolsó otthoni munkám közhasznú munka volt. Az utolsó munkanapon a kollégák 95%-ától gunyoros elköszönéseket kaptam, hogy úgyis visszajövök majd, meg megszívom idekint, meg ilyenek. Csak az 5%-uktól tapasztaltam igazi, önzetlen sikerkívánást.

Amúgy az ilyen ismerősökkel szerintem is szakítsd meg a kapcsolatot!

2015. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!