Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irigyek az emberek?

Miért ilyen irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Nem keresem magam betegre, de nem is nyomorgok. Ha ruha kell, ruhát veszek, ha könyv kell, könyvet.

Szóval, nem vagyok jómódú, csak olyan erősen átlagos, de jó érzés, hogy mindezt magam érem el.

A közeljövőben el akarok kezdeni festeni (18 éve rajzolok), meg még több nyelvet megtanulni (10-et tanultam, 6-ot beszélek).

Erre mindig kapom az emberektől, hogy menjek inkább Magyarországra, mert nekem külföldön nincs helyem. Sokkal jobban tenném, ha kivennék valamelyik városban egy szobát, és beállnék minimálbérre, mint minden normális ember.

A nyelvtanulás hülyeség, a vásárlás pénzszórás, és nincsen életem.

Miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy "Rohadj meg, hogy neked összejött, nekem kéne a helyedben lenni?"


2015. júl. 4. 19:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam különbnek. De ha volt egy ilyen lehetősége, akkor miért mondjak nemet? Mert mások lusták lépni? Bárki kijöhet.

Nincsen szabadnapom, napi 9 órát dolgozom, és idáig eljutni is idő volt. Szóval, nem érzem magam különbnek, és nem hullott az ölembe

2015. júl. 4. 19:38
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok


Szerintem a világ és az emberek túl bonyolultak ahhoz, hogy megértsük őket. Persze, neked is vannak problémáid. Mindenkinek. Az irigység, féltékenység mindenkit és minden kapcsolatot kinyír. Nem tudunk mit tenni.


Szerintem ne foglalkozz velük, se mással. Éldd az életed, légy boldog, keress hozzád illő embereket, stb. :) S természetesen légy büszke magadra!

2015. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Bár nem a 4-es válaszoló vagyok, elmagyarázom szívesen, nekem rögtön leesett (legalábbis így gondolom).


Valaki az elején írta, hogy törölje ezeket az embereket az életéből. Erre írta 4-es, hogy de azt a törvény bünteti. Mivel ő a "törlés" alatt nem a kapcsolatmegszakítást értette, hanem a likvidálást, láb alól eltevést. Ámit a törvény legjobb esetben is börtönnel jutalmaz.


Leesett? :D

2015. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elvakult jobbikos barmoktól hallottam eddig ilyesmit. A normális emberek neked adnak igazat. Mivel nagy részük már külföldön van.
2015. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
#13: Köszönöm, minden világos! :D Az #1-es voltam :D
2015. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

13-as: Erre van ez az oldal kitalálva, hogy segítsünk egymásnak, nemde? :D


Pacsi.

2015. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
"de jó érzés, hogy mindezt magam érem el" Akkor tehát másokra nincs is szükséged?
2015. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Bárki kijöhet."


Sajnos nem. Írtam erről ki kérdést, a tanulság az volt, hogy csak akkor érhetsz el valamit, ha ismerősök a popsid alá teszik a munkát/szállást, vagy ha felsőfokú végzettséged van. Esetleg nagyon gazdag vagy.

2015. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szegény voltam, és magamnak kerestem munkát, szóval vannak kivételek
2015. júl. 4. 21:18
 20/24 anonim ***** válasza:
Tényleg kíváncsiságból kérdezem, hoyg lehet egyszerre 6 nyelvet mégis szinten tartani és beszélni?
2015. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!