Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irigyek az emberek?

Miért ilyen irigyek az emberek?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Nem keresem magam betegre, de nem is nyomorgok. Ha ruha kell, ruhát veszek, ha könyv kell, könyvet.

Szóval, nem vagyok jómódú, csak olyan erősen átlagos, de jó érzés, hogy mindezt magam érem el.

A közeljövőben el akarok kezdeni festeni (18 éve rajzolok), meg még több nyelvet megtanulni (10-et tanultam, 6-ot beszélek).

Erre mindig kapom az emberektől, hogy menjek inkább Magyarországra, mert nekem külföldön nincs helyem. Sokkal jobban tenném, ha kivennék valamelyik városban egy szobát, és beállnék minimálbérre, mint minden normális ember.

A nyelvtanulás hülyeség, a vásárlás pénzszórás, és nincsen életem.

Miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy "Rohadj meg, hogy neked összejött, nekem kéne a helyedben lenni?"


2015. júl. 4. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem törlöd ezeket az embereket? Mi köt hozzájuk, ezekhez az emberekhez?
2015. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
+ Sokkal egyszerűbb lenne :)
2015. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
no foglalkozz az ilyen prolikkal :D
2015. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Gondolom mert a törvény bünteti, hogy törölje őket az életből:D

2015. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Gratulálok a sikereidhez!


Elsősorban azert, mert ok nem ertek el. Nekik nincs jo keresetuk, nem olyan muveltek es vissza akarnak huzni a birkak koze, akiket lehet manipulalni.

Te a farkas vagy, aki megeszi oket, de lehetsz juhasz is.

Az embernek megno rovidtavon az onbizalma, ha nyomorgp embereket lat, mert akkor tudja mondani h ő a jobb. Az emberek tobbsege ilyen.

2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
#4: EZt hogy érted? :) Lehet én vagyok a hülye.
2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
"menjek inkább Magyarországra, mert nekem külföldön nincs helyem. Sokkal jobban tenném, ha kivennék valamelyik városban egy szobát, és beállnék minimálbérre, mint minden normális ember. "- Akik ilyeneket mondanak, azoknak komoly defekt van a fejében.
2015. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azért irigyek,mert nekik nem sikerült. Akik ilyeneket mondanak, azok valószínűleg nem is sokat tesznek a sikerért. De sajnos Magyarotszágon azoknak sem jut több, akik kemény munkával, szorgalommal, kitartással teszik minden nap a dolgukat.
2015. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
0%
Különbnek érzed magad. Vajon van is mire? Nem lehet, hogy az emberek látják a hibáidat, amiket te nem?
2015. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Na, igen azt hozzá kell tenni, hogy azért ezeket az embereket is meg lehet részben érteni (nem mindegyiket, mert van aki valóban rosszindulatú). De attól még ők szomorúak, hogy nekik csak ez jutott, holott nagyon sokat dolgoznak.


Ne nagyon dicsekedj és ne várd el, hogy ezek az emberek örüljenek a sikerednek.

2015. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!