Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalságról?

Figyelt kérdés
Miért tűnhetett el a fiatalokból a nemzeti öntudat?

2015. jún. 3. 21:15
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Nagy kaland lehet.

Semmi edzés...


Magyarországon a katonaság, elit lenne, ha rajtam múlna.

Nem vigyorogna senki, csak egy sikeres akció után. Katona, az legyen katona.


Norvégokat is haza lehetne vágni...mindegy milyen a felszerelés, egy darab golyó elég...


Pl: A Waffen SS valamilyen módon visszajönne, a világ bármely hadseregét legyőzné. Régi fegyverekkel is.


Az összes hadosztály egybe, odaütne.

2015. jún. 5. 07:09
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

"Katona, az legyen katona. "


Ez igaz. Addig működött, amíg nem támadtak nem katonákra. Mert az igazi katona: katona ellen harcolt. Ahogy nem katonára, sőt nőre, öregre, gyerekre támad:

a világ legaljasabb lénye lesz, nem igazi katona.

2015. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a hazádat szereted, hanem másokat utálsz. Azt meg nem nacionalistának hívják, hanem nácistának.


Te akkora fogalmi zavarban szenvedsz, hogy hihetetlen. Ennek ellenére meg osztod itt az idióta elképzeléseidet. Szerintem inkább menj olvasgatni, tanulni és ne álmodozz, hogy valaha is valamilyen vezető lehetsz. Vagyis ha valaki, BÁRKI téged választ vezetőnek, az már rég rossz.

2015. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem fogom neked bizonygatni, hogy okosabb vagyok, már csak azért sem, mert mint látod, itt senki sem ért veled egyet, engem viszont 100%-ra pontoztak.

Illetve mert a fogalmakkal sem vagy tisztában, amiket te magad használsz.

Pl:

Gyöpös, begyöpösödött: Olyan ember, aki nem tud szórakozni, nem találja meg az életben a pozitívumokat, nem tudja magát elengedni. Kárál, szid másokat, egy adott megszokott dologhoz/elvhez ragaszkodik, és egy kicsit sem hajlandó elszakadni a megszokott dolgoktól.

Nacionalista: A nacionalizmus nem egyenlő sok szélsőséges fogalommal,pl fasizmus,nácizmus,sovinizmus. Nem a gyűlöletkeltés és a faji felsőbbrendiség jellemzi ezt hanem az egészséges hazaszeretet.

És mindemellett köze sincs ahhoz, hogy ne legyenek multicégek, legyenek helyette parasztok a mezőn, meg legyen katonaság :DD

Liberalizmus: Jó, mondjuk ezt jó sokan összekeverik, mivel Magyarországon elég hamis képed adnak a dologról, de hátha felfogod még most amit mondok. Itt SOSEM volt liberalizmus. A liberalizmus fő eszméje: "Mindent megtehetsz, ami nem árt másoknak". Na erre például Hollandia jó példa, ott ez működik, de itt csak ennek a megcsúfolt változata ment, mivel ha például valaki az én adómból élősködik, és nem dolgozik, az sok mindenkinek árt. Ha engem kirabolnak, és ezt a törvény leszarja, az is árt nekem. Ennél nagyobb bűnesetekről, amiket úgy elnézegetnek embereknek, már ne is beszéljünk.

Itt áldozathibáztató, bűnözővédő rendszer van. Ez NEM liberalizmus, mert már alapból ellentmond az eszmének.


Remélem ezt nem kerülöd ki, és felhomályosítottalak egy kicsit.

2015. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Utálok másokat, a Hazám megóvásában.

Ezt nem fajgyűlöletnek, hanem fajvédelemnek nevezik.


Nacionalizmust kevered a Hazafiassággal...

2015. jún. 5. 14:00
 46/51 anonim ***** válasza:
Fajelméletnek nézz már utána mikor keletkezett!
2015. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Na, ha szerinted ez fajvédelem nem pedig fajgyűlölet akkor most próbáld ki ugyanezt Hitler szempontjából. Ő is csak védte a drága szőke szépségeit a többi fajtól. Valahogy neki is baj volt az elméletével mert közben minden mást gyűlölt azaz nárcista volt. A te elméletedben az övéhez képest a fajod védelméről mi a különbség?
2015. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az egyetlen dolog amit becsülök benned kérdező az hogy ha mindenki ellened van akkor is kitartasz a saját igazad mellett. Ez tényleg becsülendő. Ezen kívül s*egghülye vagy.
2015. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=XLkZzOpko40 ;)



A fajelmélet hülyeség... SS nagyrésze nem is német volt.

Itt bukik a dolog. Még ukrán hadosztály is volt.

Nem a szőke haj, kék szem a lényeg.

Hanem az, hogy ne legyen benned zsidó, illetve egyéb alja vér.

2015. jún. 5. 19:47
 50/51 anonim ***** válasza:

Inkább ez a baj vele:

[link]

2015. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!