Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ezek jönnek be a mostani...

Miért ezek jönnek be a mostani tinédzser lányoknak és nem a ''komoly'' fiúk?

Figyelt kérdés
A mai világban miért a bárba járó fiúk meg azok akik isznak, cigiznek, jönnek be a mai 15-17 éves lányoknak és ott vannak azok akik inkább fociznak szabadidejükben (köztük én is, 17/F) akik nem találnak maguknak senkit.Miért minden lány az olyanok felé húzódik? Meg fog ez válltozni ha már felnövünk és tartósabb kapcsolatra vágynak?
2015. ápr. 8. 16:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Csak elmondanám hogy én tartok valahol az életben, lány vagyok , szeretek a középpontban lenni népszerű vagyok rengeteg barátom van és egyedül azért nem volt még barátom, mert nem akartam egy felszínes s.gfejjel sem járni. Nekem olyan fiú kell aki nem tömeggyártmány.

köszönöm!

2015. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
*Csak nem én vagyok az ötöslottó? -.-
2015. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Én találtam egy ilyen lányt de ő azzal jött elő, hogy nem kell neki még párkapcsolat s ezzel kb széttörte az életem mert csak ő tartozott azon ritka lányok közé akikkel el tudnám képzelni a jövőt és az a fájó, hogy minden nap látom és minden nap visszagondolok arra az időszakra amikor visszautasitott
2015. ápr. 8. 19:04
 24/30 anonim ***** válasza:

Lejöhetett volna, hogy nem azt mondtam, hogy nem létezik ilyen, hanem elképesztően ritka... De mond annak a rengeteg kétségbeesett kérdezőnek (abból kiindulva, hogy csak itt ezen az oldalon hány ilyen fiú van), hogy te vagy az ellenpélda, biztos örülni fognak, de attól még az életbe nem nagyon fognak ilyen lányt kifogni...

Nagyon örülünk, hogy te egy normális értékrenddel bíró lány vagy, de sajnos attól még a több 100 lányból 1 ilyet találni a legtöbb esetben nem sikerül, azt hiszem ez mindent elmond.

2015. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 24-es véleményéhez. Valahol biztos vannak normális lányok. Például 100 éve boldog párkapcsolatban. Arra viszont kb. zéró az esély, hogy én találok ilyet magamnak.
2015. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

igazad van ....

amúgy én sem szeretnék még párkapcsolatot jó lenne de még várok, nam szeretnék beleugrani valamibe, ami összetörheti más szívét. Ha valaki nem tetszik kedvesen visszautasítom volt már olyan hogy egy rendes fiú kérdezett meg és mondtam hogy bocsánat, de nem szeretnék jelenleg kapcsolatot, helyes vagy ,aranyos de nem szeretnék olyannal járni akibe nem vagyok szerelmes, vagyis nem vagyok 100 % osan biztos. Mert az senkinek sem jó ha valakivel összejövök utána meg szakítok vele egy kis ideig boldog és aztán? összetörik .

nem tudom hogy más is gondolkozik-e így rajtam kívül

2015. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
* igazad van 24-es
2015. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja. Én biztosan jobban örülnék egy rövid ideig tartó kapcsolatnak, mint a semminek, lehet megviselne, de legalább volt valami.

Előbb utóbb meg eléggé biztos, hogy lesz olyan kapcsolat aminek a végén megzuhan az ember, és ha valakinek nincs tapasztalata ebbe, akkor az nem lesz túl jó.

2015. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom én nem akarok senkit sem áltatni azzal hogy szeretem, mert nekem is fájna.
2015. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy magyarázatot egy srác billentyűiből korábban. Bemásolom.


"A legtöbb nő kollektíven lenézi a férfit, a férfiak pedig kollektíven felnéznek a nőkre! És a nők ezért keresik tudat alatt a hozzájuk hasonlókat, a lenéző, bunkó alfahímeket. Én nem tartom magam rossz pasinak, viszont szerény és jószívű ember vagyok. És így is állok a nőkhöz is. Mégis a tapasztalatom az, hogy semmilyen szinten nem értékelik a mai lányok a kedvességet, az erkölcsös életvitelt. Nem tudnak vele mit kezdeni. Félnek fogadni és kimutatni a szeretet, a rokonszenvet."

2015. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!