Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ezek jönnek be a mostani...

Miért ezek jönnek be a mostani tinédzser lányoknak és nem a ''komoly'' fiúk?

Figyelt kérdés
A mai világban miért a bárba járó fiúk meg azok akik isznak, cigiznek, jönnek be a mai 15-17 éves lányoknak és ott vannak azok akik inkább fociznak szabadidejükben (köztük én is, 17/F) akik nem találnak maguknak senkit.Miért minden lány az olyanok felé húzódik? Meg fog ez válltozni ha már felnövünk és tartósabb kapcsolatra vágynak?
2015. ápr. 8. 16:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez az általánosítás kicsit komoly. A "mai fiatal lányok" ezzel szeretnének menőbbnek tűnni, vagy nem is tudom. Én sem értem őket, pedig én is lány vagyok, és hamarosan 15. Szerintem vannak kivételek ( például és is). Csak meg kell keresni őket. Hogy változni fog-e ez később azt nem tudom, de szerintem mindenki megtalálja majd a neki megfelelő társat, szóval kiderül majd, hogy mennnyire volt hasznos a folyamatos bulizás, cigizés. Attől függetlenül, szerintem a komolyabb fiúk, még mindig többet érnek a közönséges, tömegpasiknál.:)
2015. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Szerintem évente összeülnek fiúk és lányok amerikába, és megalkotják egymás véleménye alapján a "tökéletes" stílust, "tökéletes" ruházatot, "tökéletes" életvitelt a maguk, és a másik nem számára.

Ezt pedig a média által divatba hozzák, hisz mindenki rá is harap, mert az emberek ízlése hasonló.


Ne általánosítsunk?

Ugyanazt tanuljuk oviba, ugyanazt 8-12 éven át, ugyanarra van mindenkinek lehetőségé, összesen 2 népcsoport teszi ki a lakosság 98%-át (magyarok, cigányok), ugyanazt halljuk a médiában.

Így lényegében ugyan olyanok vagyunk, így ugyan az fog kelleni nekünk mint a másiknak.

2015. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

"Hogy változni fog-e ez később azt nem tudom, de szerintem mindenki megtalálja majd a neki megfelelő társat, szóval kiderül majd, hogy mennnyire volt hasznos a folyamatos bulizás, cigizés. Attől függetlenül, szerintem a komolyabb fiúk, még mindig többet érnek a közönséges, tömegpasiknál.:)"


Ment a piros. 25 éves vagyok, az egyik létező legkomolyabb és legnagyobb tudást igénylő, legnagyobb felelősséggel járó szakmát tanulom egyetemen, még azt sem lehet mondani, hogy bűn ronda, vagy bunkó lennék. Megtaláltam a számomra megfelelő társat? Nem. 25 éves vagyok, és a drága hölgyektől eddig csak lesajnálást, és megalázást kaptam. Barátnőm is csak egy volt két hónapig tartott. Ellentétben azon ismerőseim, akik folyamatosan buliznak, dohányoznak, sz.rnak bele a hölgyek lelkivilágába, végig kefélték a fiatalkorukat és soha nem voltak magányosak. Szóval ennyit a mindenki megtalálja a párját dologról, meg a komoly pasikról. Bánom, hogy nem tudok tipikus tapló kihaénnem bunkó lenni, akikre buknak a nők, ennyit arról, hogy többet érünk, a nagy túrót érünk többet. Ezeket a nyálas hazugságokat meg felejtsd el! Igen minden nő megtalálja a párját, nekünk férfiaknak azonban nem nyalja fényesre a seggünket az élet, van akinek csak a magány adatik meg és a szomorúság.

2015. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Személyem pont beleesik az általad említett korosztályba, és szeretnék rácáfolni az észrevételedre. Sajnos csak a magam nevében szólalhatok fel, mivel körülöttem is igen szép számban fordulnak elő a fent említett kategóriába tartozó ifjú hölgyemények. Én viszont kifejezetten undorodom a cigarettázó, már most alkoholista fiúktól.

15L

2015. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én nem bírom az ilyen fiúkat pedig lány vagyok. Undorodom a dohányszagtól, az énközpontúaktól, azok sem akik isznak mert ennyi idősen még minek? ettől nem lesznek menők... Én olyan fiúkkal szeretek ismerkedni akik komolyat mégis viccesek ,meg a tömeg után mennek és van saját véleményük és döntésük :) nem mindenki ilyen :) szerintem (remélem) hogy megváltozik ez :)

15/l

2015. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a véleményét, meglátásait
2015. ápr. 8. 17:23
 7/30 anonim ***** válasza:
:) ha úgy érzed nem is vesznek ilyen lányok körül tudd hogy léteznek, csak jó helyen kell keresni :) A remény fontos :) -utolsó voltam
2015. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Mindig lesznek olyanok akiknek az kell ami "rossz", mert van az élvezetükben valami csalogató, hogy húú ezt nem volna szabad. Ellenállás a normatívákkal szemben, amit elvárnának társadalmilag, a szülők, meg mindenhol.(Kivéve azok a bizonyos fiúk.) De nyugi, türelem, most egy picit szar a helyzet mert lassabban érnek be a fejek úgy igazán. Csak a menősködés megy, de majd elérsz oda ahol majd le se tudod magadról vakarni a lányokat. :P Csak légy optimista.
2015. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"De nyugi, türelem, most egy picit szar a helyzet mert lassabban érnek be a fejek úgy igazán. Csak a menősködés megy, de majd elérsz oda ahol majd le se tudod magadról vakarni a lányokat. :P"


Miért kell a kérdezőnek hazudni? Lassabban érnek be a fejek? A lányok feje 30 éves korukig nem érik be, egészen addig a kihaénnem bunkó kell a 95 százalékuknak. Az meg biztos nagyon megnyugtatja, hogy középkorűként le sem tudja majd magáról vakarni a kivénhedt, kutyának sem kellő nőket.


Kedves kérdező, ha sikeres akarsz lenni az életben, akkor légy, rossz és önző, a nők a normális férfiakat semmibe veszik és csak kihasználják. Te ne ess az én hibámba és ne vágd haza naivságból az életedet.

2015. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
8-as, olvastad a 3-ast?
2015. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!