Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ezek jönnek be a mostani...

Miért ezek jönnek be a mostani tinédzser lányoknak és nem a ''komoly'' fiúk?

Figyelt kérdés
A mai világban miért a bárba járó fiúk meg azok akik isznak, cigiznek, jönnek be a mai 15-17 éves lányoknak és ott vannak azok akik inkább fociznak szabadidejükben (köztük én is, 17/F) akik nem találnak maguknak senkit.Miért minden lány az olyanok felé húzódik? Meg fog ez válltozni ha már felnövünk és tartósabb kapcsolatra vágynak?
2015. ápr. 8. 16:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a menősködés megy, de majd elérsz oda ahol majd le se tudod magadról vakarni a lányokat. :P"


Egyébként ezt nekem is milliószor mondták. Azóta is levegőnek néznek a drága hölgyek. Ez a világ egyik legnagyobb ÁLTATÁSA. :-D

Kérdező, legyél SWAG, vagy minimum kigyűrt, legyél menő, legyél laza, magasról sz.rj bele az életbe és sikered lesz a nőknél. Korrektséggel, intelligenciával, műveltséggel, kedvességgel, elhivatottsággal azonban SEMMIT nem fogsz elérni náluk azt garantálom!

2015. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Milyen csend lett hirtelen a csajoldalon. :)
2015. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Az érett nőknél azzal érhetsz el bármit amit az előttem lévő írt hogy nem érsz el vele semmit. A normális lányok ezeket keresik. Engem egyeltalán nem vonz az ha valaki izomagy, butának tetteti magát vagy cigizik egyszerűen nem. Én olyat keresek aki inteligens és értelmes nem csak két dolgon jár az esze -.-"
2015. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az vonzza a lányokat, hogy a fiú iszik, cigizik. Én úgy gondolom, hogy alapvetően azok a fiúk népszerűbbek az ellenkező nem körében, akik olyan magabiztos, nagy dumás emberek, akik szeretnek a figyelem középpontjában lenni, viccelődni stb.. A fiúk is szívesebben barátkoznak velük és így nagy baráti körük van, eljárnak szórakozni és alapvetően népszerűek. Szerintem ez nem egy új keletű dolog...és nyilván mindenkinek más az ízlése, van olyan lány, akit ez a viselkedés mondjuk kifejezetten taszít. Én nem dohányzom és nem is tervezem, de nem tartom rossz embernek azt, aki cigizik. Engem így "messziről" nem zavar ez különösebben, nem tetszik, ha valaki dohányzik és nem tekintem ezt egy pozitív vagy imponáló tulajdonságnak és lehet, hogy egy kapcsolatban zavarna, de nem nézem le őt ezért. Én nem is iszom, de ha más teszi, akkor nem ítélem el őt. Nyilván úgymond normális keretek között, tehát számomra sem lesz szimpatikus egy olyan ember, aki még egy konyakmeggyért is remeg mert abban is van valamennyi alkohol meg minden este az árokban fetreng és 400 méterről érzem a cigi szagát. Viszont én nem tartom olyan szörnyű dolognak, ha néha összeül a barátaival és isznak, szórakoznak. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki másképp például focizással tölti a szabadidejét. Sőt, szerintem a lányok szeretik azokat a fiúkat, akik sportolnak. Nekem személy szerint nem jelent olyan sokat, hogy így fogalmazzak. Mármint nem ez a legfontosabb, ha szimpatikus, jól kijövök vele és tetszik is, akkor nem ez a legfontosabb, hogy éppen focizik vagy kosarazik vagy papírhajókat hajtogat...
2015. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én elhiszem, hogy ezt ők valóban így gondolják 15 évesen, de a helyzet az, hogy hazudnak, még önmaguknak is. Beléjük van nevelve, hogy húú a gáláns lovagot kell választani, ezért ezt írják. A probléma az, hogy amikor ott áll a lovag, meg a tipikus kihaénnem menőarc, akkor a lovag akkorát fog koppani, mint egy becsapódó meteor, mert nem őt fogják választani. Beindulnak az ösztönök, és Mr. Alfahím viszi a lányt a lovag pedig ott marad és nem érti, hogy az egyébként aranyos, kedves, intelligens lány, miért egy primitív, gyakran erőszakos bunkót választott, miért nem őt, aki tényleg szerette volna.
2015. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"A normális lányok ezeket keresik."


Akkor a normális lány a XXI. században nagy hiánycikk, de ismételten azt tudom mondani, hogy ti önmagatoknak is hazudtok.

2015. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nincs belém nevelve semmi, saját döntéseim vannak és saját ízlésem. Nekem nem tetszenek a "rossz fiúk" nem vonzanak. Izgalmasnak tűnhetnek de nem azok üresek.
2015. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Nekem nem tetszenek a "rossz fiúk" nem vonzanak. Izgalmasnak tűnhetnek de nem azok üresek."


Attól a lányok 99 százalékának még ők fognak kellene, tehát, a kérdező, jobb ha azzá válik, ha tud, különben készülhet, arra hogy egész fiatalkorában iszonyatosan magányos lesz. Én tipikus jófiú voltam. Soha egyetlen lány sem értékelte. "Jaj de aranyos, meg cuki vagy!" Aztán ment a macsó pasijához kefélni, aki egyébként csak kihasználta őt... Ez a szomorú valóság.

2015. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Velem is pont ez a szitu: ''Gergő te olyan cuki vagy'', meg ha van valami bajom mindenki velem foglalkozik, de kb ennyi, semmi több :/
2015. ápr. 8. 18:50
 20/30 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy pont az ellenkező lányok járják az ilyen oldalakat és akkor ők kommentelnek ide, ami hatalmas félrevezetést eredményez, a lányok 95% a meg ide sem néz, csak a f#szbúkon írogat és ennyi.

Ez a baj az ilyen kérdésekkel, itt előbújnak azok a lányok akik valójában sehol nincsenek az életbe, azok akikre meg igaz a kérdés, azok meg itt nincsenek és akkor hú de jó, vannak ilyen lányok is... vannak hát csak megtalálni őket olyan, mint az 5 ös lottó.

Legalábbis az én tapasztalatom ez, és még sok ilyet lehet olvasni.

2015. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!