Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem elégszenek meg a...

Miért nem elégszenek meg a nők a testükkel?

Figyelt kérdés

Miért találnak mindig valakit aki soványabb náluk, és ezért már egyből kövérebbnek érzik magukat? Pedig ez fordítva is igaz, mindig lehet találni valakit, akihez képest nem vagy kövér. Miért akarnak a nők nagy része soványok lenni, mikor minden férfinak más az ízlése, és szerintem egy férfit nem igazán a tested érdekli, de ha igen, akkor is a sovány és a duci közötti állapotra van a legnagyobb igény. Ha meg most azt mondjátok, hogy azért törődnek ennyit a testükkel, mert a társadalom, meg a szépségipar elvárja tőlük, akkor én annyit mondanék, hogy nem. A társadalom nem várná el, ha többség nem csinálná ezt, a szépségipar nem létezne, ha nem lenne rá ekkora kereslet. Szóval miért gyengébb a nők önbecsülése? Miért mindig a hibát keresik magukban?


És nem utolsó sorban: mit lehet ez ellen tenni? (Ha mondjuk a pasija vagyok)


2015. márc. 27. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen ilyenek vagyunk, nem tudnám megmondani, miért.. mások szerint egész jó alakom van, a barátom mindig mondja, hogy tökéletes vagyok neki így is, de én több hibát és változtatnivalót találok magamon, mint ami jó úgy, ahogy van... sokmindent tenni nem tudsz, csak éreztetni vele, hogy milyen szép, és jó neked úgy ahogy van, de mint az én példámnál is, ez nem mindig használ, persze a bókok mindig jót tesznek az önbecsülésnek, de a véleményemen magammal kapcsolatban nem nagyon fog változtatni :D

20L

2015. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:

Genetika.

A férfiak ugyan ezt csinálják.

A párválasztásnál minél jobban nézel ki annál egészségesebb vagy és annál több/jobb utódot tudsz nemzeni, tehát tovább örökítesz.

Ennyi.

2015. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A férfiak többsége szerintem nem csinálja ezt.
2015. márc. 27. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit lehet ez ellen tenni ha a pasija vagy?

Felnyitni a szemét, hogy van még pár dolog a Föld nevű bolygón, ami másról is szól mint az ő külsője.

A lányok lényegében ebben látják a jövőt, a karriert, a külsejükből kiindulva, mindent ehhez kötnének hozzá.

Az örökös tetszeni akarás, a környezet éljenzése, rajongása feléjük. És minél nagyobb közönséget érnek el, annál nagyobb a siker.

És szinte ez a végtelenségig fokozható, kaphat bármennyi bókot, az sosem elég.

De ha nem a külsejét érzi fontosnak egy nő/lány, akkor a személyisége, vagy okossága miatt várja el ezt a dicshimnuszt, teljesen mindegy miért, de rajongják körül jó sokan.

Ez még valahová oda vezethető vissza, példálózva az állatokkal, amikor a nöstény körül vagy 30 hím legyeskedik, a hímek verekednek, a nőstények meg semmi más dolga, csak riszálja magát, és érezze, hogy ő szép, fontos, nélkülözhetetlen.

Csak mivel nőben én még nagyon kevés olyat láttam, akit nagyon le tudna kötni valami elfoglaltság önmagán kívül, ezért nehéz rávezetni arra, hogy vonja el a figyelmét saját magáról.

Biztos van ilyen nő, csak az már inkább férfiasabb tulajdonságokkal bír. Na ők azok, akik nem értik az esélyegyenlőség hiányát, és megalapítják a feminizmust, mert nincs meg bennük a kellő empatikus érzék a valódi nők iránt.

2015. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most már értem. Azért élnek (akiknek van rá lehetőségük) a nők a karrierjüknek, mert a külsejükön kívül nincs mivel lefoglalni magukat, nem tudnak olyan dolgot találni, ami érdekelné őket annyira, hogy ne azzal foglalkozzanak, hogy ott azt a miteszert kinyomni, az a lány mennyivel szebb stb?

Mennyire általános meglátás a nőknél az, hogy a munka az élet értelme, hiszen csak abból láthatod, hogy elértél valamit? Szerintem elég hülye megfogalmazás, és hát az ember szerencsés, ha azt dolgozza amit szeret, de akkor sem úgy áll hozzá, mint egy hobbizhoz, hiszen mások mondják meg mikor és hogy csinálja azt amit szeret, így kell mellette otthon is valami hobbi, elfoglaltság.

2015. márc. 27. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA, 4-es, 5-ös. Ah, ez most jól esett.
2015. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!