Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Külön szobába akarom tenni a...

Külön szobába akarom tenni a fiam és a lányom mert olyan korba vannak már, hogy ismerkednek a testükkel. Feleségem nem engedi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Feleségemnek nem mondtam konkrétan,hogy ezért akarom külön tenni őket. Fiam 12 Lányom 16 éves.


Amikor ennyi idős voltam én sajnos egy szobába voltam a testvéremmel és nem tudtam nyugodtan csinálni a dolgom...


Nem akarom,hogy a fiam is ebbe a cipőbe legyen.


Mit gondoltok ?


2014. nov. 4. 17:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
13%
te vagy a ferfi mi az hogy nem engedi ???? amugy meg mond el neki a frankot ha nem totalsikhuje akkor megerti ha nem akkor meg igy jart akkor is csinald meg mert igazad van.
2014. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
de csak engedje meg, mert totál igazad van.
2014. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, es korrekt a gyerekekkel szemben ez a dolog. Ha kell mondd el az indokot is a felesegednek, es allj ki magadert!
2014. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy Te még nem jutottál el odáig, hogy őszintén a feleséged elé állj és megmondd a véleményed, holott ki tudja, hány év házasság áll mögöttetek.

Az érved jó, viszont erre könnyű szerrel rávághatja bárki, hogy akkor végezze el zuhanyzást közben, amikor nincs otthon senki, vécén - találja fel magát.

Mindezek mellett szerény véleményem szerint illene a gyerekeknek is beszélni ezen témákról. Ne szégyenlősködjetek.

2014. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen gondolod, nekem is 12 éves a fiam a lányom pedig még csak 6 éves, de már nagyon régóta külön szobában vannak, pontosan azért (is), hogy a nemiséggel és saját magukkal kapcsolatos dolgokat nyugodtan, a saját környezetükben éljék majd meg amikor számukra eljön az ideje :)
2014. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
És a 16(!) éves lány még nem szólalt fel a helyzet ellen? Annyira aggódik itt mindenki, hogy a kis srác nem tudja nyugiban kicsavarni, de mi a helyzet a lánnyal? Bőven benne van a kamaszkorban, neki is szüksége van magánszférára. Ha van hely hogy külön legyenek akkor föltétlen. Beszélj a gyerekekkel és együtt álljatok a nejed elé. Ők mondják el, hogy miért szeretnének külön szobát, te pedig hogy támogatod őket ebben.
2014. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
nekem csak az szúrt szemet, hogy te a fiadra gondolsz csak... miért nem jutott ez előbb eszedbe? mikor a lányod volt 12 éves? gondolod neki nem kéne a nyugodt légkör?:)- vagy mint apa eszedbe sem jutott, hogy a lányod is csinálhatja?
2014. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged sem értem,de azt sem,hogy miért nem tettétek Őket eddig külön,ha meg lehet oldani,16 éves a lány bőven a kamaszkorban.
2014. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

"Nem akarom,hogy a fiam is ebbe a cipőbe legyen."

A lányodra miért nem gondoltál 4 évvel ezelőtt? Vagy ő nem számít, úgyis csak egy lány? Elgondolkodhatnál ezen.

Ettől eltekintve természetesen igazad van. Ekkora gyerekeknek már kell a külön kis zug.

Miért nem engedi amúgy? Ha leírnád könnyebben lehetne tanácsot adni.

2014. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeket megkérdezted, akarnak-e külön szobát? Ha azt mondják, hogy igen, akkor minden konfliktus nélkül szétpakolhatod őket. Ha viszont nem zavarják egymást, maradjanak. Majd csak szól valamelyikük, ha megváltozik a helyzet.
2014. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!