Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Külön szobába akarom tenni a...

Külön szobába akarom tenni a fiam és a lányom mert olyan korba vannak már, hogy ismerkednek a testükkel. Feleségem nem engedi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Feleségemnek nem mondtam konkrétan,hogy ezért akarom külön tenni őket. Fiam 12 Lányom 16 éves.


Amikor ennyi idős voltam én sajnos egy szobába voltam a testvéremmel és nem tudtam nyugodtan csinálni a dolgom...


Nem akarom,hogy a fiam is ebbe a cipőbe legyen.


Mit gondoltok ?


2014. nov. 4. 17:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Feleségem azt mondta,hogy még egy szobába maradhatnak, még nem olyan nagyok, hogy zavarják egymást...


Lehet ő nem is gondol ilyen dolgokra ?


Amúgy igazatok van lányomnál nem gondoltam ilyenekre. Fel sem merűlt bennem ilyen gondolat. Ő már bőven bent van abba a korba.


Szerintem a gyerekek is jobban örülnének, ha külön lennének.


Hogy beszéljem meg ezt a dolgot a feleségemmel ? Egyszerűen mondjam meg neki ?

2014. nov. 4. 20:24
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
igen :) mond meg neki hogy a gyerekek is akarják :) majd mond el mi lett!
2014. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Így elsőre azt mondanám, hogy a feleséged nem akarja észrevenni, hogy felnőttek a gyerekei. Még mindig az ő kicsikéiként tekint rájuk. Ezért lenne fontos, hogy az ő szájukból hallja, ők mondják ki kerek-perec, hogy ezt akarják.
2014. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
A feleseged csak nem akarja elfogadni a tenyt.:D Legyel ferfi!! Miaz,hogy nem engedi? Ne legyel mar papucs! Teljesen igazad van mindenbe,akkor? Alj mar kicsit a sarkadra! :)
2014. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
6, majd a lány segít neki kicsavarni :)
2014. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen apám lehetne, aki figyelembe vesz ilyeneket a gyerekekkel kapcsolatban! Szivesen megölelnélek, hogy ilyen jó fej apa vagy! :D igazad van, valahogy vedd rá a feleséged is, vagy tedd külön szobába a fiatalokat, pár napig lehet meg lesz sértődve, utána majd elmúlik. Az anya nehezebben dolgozza fel hogy bizony hamarosan szexuális életet fognak élni a gyerekek.
2014. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!