Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nyugodjak le?

Hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Szóval ha felcseszi valami ősember az agyamat és én le akarom tépni a száját a helyéről akkor hogyan higgadjak le? A számolástól csak idegesebb leszek! Egy pszihó dokit meg megtaposnék, ha nekem itt jönne a hülyeségeivel, meg játszaná az eszét!
2015. jan. 13. 07:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugodjal le attol megnyugszol.
2015. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Először is, valahogy le kellene vezetni azt az indulatot. Ha teheted, mondd meg neki a véleményed.

Másodszor, valami olyasmi tevékenységet keresni, ami kedvedre való, ami mondjuk megnevettet. (hogy legyen valami egyensúly.)

Tudom nem egyszerű, mert mindenütt vannak "olyan" emberek, elég szép számmal sajnos.

Milyen ősemberek cseszik fel az agyadat, és hol?

2015. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire agresszív vagy, hogy ilyen könnyen kijössz a sodrodból, akkor érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, mert ezt nem fogod tudni egyedül kezelni, és csak rosszabb lesz.
2015. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!