Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Panikbetegseg? Hogyan nyugodja...

Panikbetegseg? Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet az en helyzetemben ez normalis de hogyan nyugodhatnek meg? Tudjatok nekem sokan meghaltak anyum 35 evesen, ocsem 5 evesen, a nagyszulok neveltek es ok is meghaltak mar. :( Van csodas ket gyermekem hala a jo Istennek egeszsegesek. Tudom minden szülő aggodik stb, de en mintha tripla jobban. Ha csak elvagjak az ujjukat mar kesz kivagyok es a legrosszabbra gondolok kepes vagyok kombinalni is.. Mindig arra gondolok, hogy hiaba felnonek ugyan ugy fogok aggodni sot jobban mivel mar nem a szarnyaim alatt lesznek! Mindig azon kattogok mivan veluk mi lehet majd veluk.. Ugy felek, hogy oket is elveszitem :( Hogy nyugodjak meg?

2013. szept. 14. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén sajálom azt, ami veled történt, bele se merek gondolni, miket élhettél át. Nem tudom, hogy te vallásos vagy- e, de én az vagyok, hiszek Istenben és bízom benne, tudom, hogy minden úgy lesz, ahogy Ő akarja, ahogy meg van írva a Nagy Könyvben, az lesz, aminek lennie kell. Kezében van a sorsom, a tied és a gyermekeidé is, rá bízom az életem és szerintem neked is ezt kéne tenned.

Nem lehet tudni, meddig lesztek együtt, de amígy együtt vagytok, azt az időt boldogan töltsétek, és szép emlékek éljenek benned, ha állandóan félsz és görcsölsz, megmérgezed vele az életed, és úgy nem lehet élni.

Lehet, hogy meghalt az anyukád és a nagyszüleid is, de a szívedből nem tűnnek el soha! Továbbra is benned élnek és az emlékeid róluk. Nem hagynak el, fentről néznek le rád és vigyáznak rátok. Ezek nem közhelyek. Ezek a legnagyobb igazságok a világon! Hinned kell bennük!

Remélem, most már megnyugodsz. Legyen szép, boldog életed!

2013. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól estek a szavaid, köszönöm szépen! Igen én is hiszek bennük, hogy vigyáznak ránk! Szép boldog életet, jó egészséget neked is!
2013. szept. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!