Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítség! (Hogy nyugodjak le?...

Segítség! (Hogy nyugodjak le? Nagyon felzaklattak és remegek)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy valaki olvasta-e az előző kérdésem... hogy hogy értessem meg másokkal, hogy nem vagyok lelki szemetes...

Tegnap nagyon kiakadtam... elmondtam minden problémámat annak, akit legjobb barátnőmként szeretek... erre most rámír a barátnője, ":D" fejekkel hogy hagyjam abba a depizést, mert "K" (akinek írtam) nem csak az enyém és azt csinál amit akar.... és vagy egy A5-ös oldalnyit írt, hogy ne depizzek, meg hogy képzelem h ki akarok sajátítani embereket (féltékeny típus vagyok.. alapból nem tetszett a csaj képe, mert múltkor "K"-nál volt és VICCből azt mondta, hogy megver... engem meg épp akkor ordítottak le barátaim, szüleim... szóval ki voltam akadva)

A lány ezt a témát is felhozta, hogy miért akadtam fel azon, hogy Ő viccelt azzal, hogy meg akar verni...


Most reszketve sírok... remélem érthető voltam.. de nem látok a könnyektől... mit csináljak? (nem vagyok öngyilkos hajlamű, de most nagyon úgy érzem, hogy nem akarok tovább élni egy olyan világban ahol még a legkedvesebb barát is így 'hátbaszúr')



2013. dec. 26. 19:54
 1/6 II.Dartheon ***** válasza:
Az a helyzet h akit a legjobb barátodnak hittél, sajnos nem az.
2013. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy hogy nyugodjak le
2013. dec. 26. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy nyugodj le, hogy vársz :) adj időt a dolgoknak kicsit. esetleg ülj be egy forró fürdőre a kádba egy könyvel.
2013. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elenium. De az is jó lehet ha nekifutsz fejjel a tükörnek. Pár órára tuti lenyugszol.
2013. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az összes választ köszönöm! még az utolsót is, ami megmosolyogtatott kicsit!
2013. dec. 26. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem tuti megnyugtatna ha egyszer vissza tudnám neki adni ezt
2013. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!