Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok! Most megyek genetikai vervetelre csutortokon! Egyfolytaban stresszelek hogy egeszseges legyen a babam! Olvasgatom a torteneteket es van amikor megremulok, van amikor megnyugszom......! De megis, olvastam olyat hogy jok az eredmenyek es beteg baba szuletett, vagy epp forditva! Mas kismama is ennyire aggodik?

2013. dec. 16. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van más aggódós anyuka is! nem szabad...többet árt a babának az idegeskedés hidd el! Úgy állj hozzá, hogy nincs semmi baja a kicsinek, egészséges! És inkább azon gondolkodj vajon milyen nemű lesz és mekkora :))) Szebb gondolatok ezek mint a rémtörténetek,amiket meg ne olvass ha ennyire izgulsz miattuk :)
2013. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne rettegj annak semmi értelme.Pont azért mész,hogy elkerüld a fájdalmat egy esetleges rendellenességgel.Én 43 évesen szültem és tudom mit érzel mert nekem is mennem kellet a szűrésre.Én a magzatvíz vétel mellett döntöttem mert az 98-99%-os.100%-ot semmire nem mernek mondani de a dokim ezt javasolta.Gyönyörű egészséges babám született és Neked is az lesz!!!De ne idegeskedj mert megérzi.Kellemes babavárást!
2013. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát elég nehéz nem izgulni! Őszinten ha hiszitek ha nem mar megmozdult a picim! A minap beszeltem hozza, tudom hogy meg nem hall de jol esett! Gondolkodtam kislany e vagy kisfiu, mondogattam a neveket es amikor kimondtam hogy Sofia megmozdult! Ereztem tisztan hogy o volt! Hypothyreosis congenita ectopiam van, vagyis alulmukodesem....ezert aggodom ennyire! Szeretnek megnyugodni, de hogyan?
2013. dec. 16. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Bízz az orvosodban és a babádban, meg persze magadban :)

Kényszerítsd magad a pozitív gondolkodásra, hessegesd el a sötét gondolatokat!


így menni fog :)


Ja és NE OLVASGASS RÉMTÖRTÉNETEKET! Ez a legfontosabb!


Boldog babavárást! :)

2013. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast :) megprobalok valahogy megnyugodni
2013. dec. 17. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon parás kismama voltam. Az első és legfontosabb dolog amit megtanultam a terhesség alatt: NE OLVASS TÖRTÉNETEKET A NETEN !!! Felesleges stressznek teszed ki magad. Töltődj fel pozitív gondolatokkal. Arra gondolj milyen jó érzés, hogy ott van az a pici baba a pocakodban, milyen jó amikor érzed a mozgását, és milyen fantasztikus lesz majd kézben tartani az EGÉSZSÉGES gyermekedet. Ha stresszelsz azt ő is érzi. Vigyázz magadra, pihenj és légy nyugodt, boldog . További szép terhességet kívánok!
2013. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben a korban sokan nem hiszik el hogy már mozog...pedig nekem a második babám kezdett el mozogni!

vizsgálat előtt egy kis izgulás még nem nagy dolog, belefér :) de ne reagáld túl!

2013. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nagyon aranyosak vagytok :)
2013. dec. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!