Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nyugodjak le?

Hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 1 hete írtunk egy irodalom dolgozatot, van már irodalomból ötösöm, de ez nem sikerült jól mert nem értettem egy feladatot hogy is kéne megcsinálni, tanárt nem akarta elmagyarázni, így alapból szarul csináltam meg ami kb. 10 pontos feladat volt, nevet és magyarázatot kért, 10 oszlopsor volt, én meg csak ötbe írtam nevet + magyarázatot, de más osztálytársaim azt mondják tízet kellett, de benne volt a kérdésben hogy főbb kapcsolatokat, én ezeket írtam oda és attól az nem lesz fő hogyha megölik egymást, illetve utálják egymást nem??Hogy nyugodjak le? Mert nagyon sokat készültem és lehet 3as lesz...
2013. okt. 6. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Most már úgysem tehetsz semmit és egy 3astól még nem dől össze a világ. Ha a szüleid reakciójától félsz, akkor meséld el nekik, hogy mi volt, így nem fogja őket váratlanul érni a dolog.
2013. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!