Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha egyik ember...

Szerintetek ha egyik ember lenézi a másikat a mögött milyen célok/indítékok lehetnek?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy van pár rokonom/barátom aki lenéz engem. pl. h hogyan élek, hogy milyen kocsim van stb...
2014. dec. 23. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező,aki hülye azt tényleg nem kell komolyan venni.Én az Édesapámat 2008 nyarán vesztettem el akinek pont karácsonykor december 25-én van a szülinapja.S amikor 2008 karácsonykor a családdal együtt karácsonyoztunk a bunkó nagybátyám (anyám öccse) a karácsonyi ebédnél azt taglalta hogy apukámnak mennyi pénze volt, de akkor is csak egy alkoholista volt és hogy adjam el a lakását a bútoraival együtt stb.A tapintatlanság tetőfoka volt a viselkedése.Legszívesebben 1 tál levessel nyakon öntöttem volna...no comment.Halottról jót vagy semmit!Azóta kerülöm a családi karácsonyozást és a nagybátyámat sem láttam azóta,mert még a lagzimba sem volt hajlandó eljönni.Hogy őszinte legyek nem is hiányzik egy cseppet sem.Azóta már saját családom van,3 nap múlva 4 hónapos lesz a kisfiam és az első igazi szép karácsonyom lesz a SAJÁT családommal,a férjemmel és a kisfiammal s leszarom a többieket.Szerintem érthető.Sajnos aki buta,azzal nem tudsz mit kezdeni.Tudom nehéz,de át kell rajtuk látni mint az ablaküvegen.Némelyik ember annyira sötét,hogy még leszerelni sem érdemes,mert még azt sem érti meg.Boldog karácsonyt kérdező!
2014. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Energiahiány. És ebből próbál szerezni magának.
2015. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!